Makabra na Malcie. Znaleziono ciało młodej Polki

W niedzielę na Malcie znaleziono ciało 29-letniej Polki. Zatrzymano 20-latka, który może być zamieszany w tę tragedię. Oprócz tego zabezpieczono potencjalne narzędzia zbrodni.

maltaMiejsce zdarzenia
Źródło zdjęć: © Facebook

Przy promenadzie Ġnien Indipendenza w Sliemie w niedzielę doszło do makabrycznego odkrycia. Przypadkowy przechodzień zauważył zwłoki kobiety. Okazało się, że to 29-letnia Polka. Lokalne media donoszą, że doszło do morderstwa i w tym kierunku prowadzone jest podobno śledztwo.

Aresztowano już jedną osobę, która może być zamieszana w sprawę. To 20-letni mężczyzna z miasta Żejtun. Funkcjonariusze mieli zatrzymać go koło kościoła.

Z relacji mediów wynika, że młody mężczyzna zachowywał się dziwnie, na co uwagę zwrócili przechodnie.

20-latek miał przy sobie przedmioty, które mogły być narzędziem zbrodni. Pojawiły się też głosy o tym, że 29-latka została zgwałcona. Policja jednak nie potwierdziła tej informacji. Takie wnioski będzie można wyciągnąć dopiero na podstawie sekcji zwłok.


WIDEO
"Koronny dowód" ws. Krzysztofa Brejzy. Żona senatora tłumaczy


Wybrane dla Ciebie