Mała Ania z "Warsaw Shore" w oktagonie? Inni celebryci też wchodzą w świat MMA

35

Mała Ania, Alan Andersz, Pasut z Abstrachuje oraz Jongmen w oktagonie? EFM SHOW, czyli MMA nowej generacji, prezentuje 4-odcinkowy program rozrywkowy z udziałem tych właśnie celebrytów. Są oni kapitanami drużyn i rywalizują o 100 000 złotych w YouTubowym formacie popularnych challenge'y! To przygotowanie pod Galę EFM SHOW, która odbędzie się 9 kwietnia.

Mała Ania z "Warsaw Shore" w oktagonie? Inni celebryci też wchodzą w świat MMA
MMA nowej generacji prezentuje 4-odcinkowy program rozrywkowy z udziałem celebrytów (Materiały prasowe)

Finał rywalizacji walki o 100 000 zł zobaczycie w systemie pay per view na stronie www.efmshow.com już 9 kwietnia od godziny 18.00. Zobaczcie premierę 2# odcinka EFM CHALLENGE SHOW!

Freak fighty i mieszanie świata influencerów z MMA przeżywa w Polsce prawdziwy "boom". Znanych debiutantów w sztukach walki zaprezentuje również EFM SHOW. Zasady są proste. Organizowana 9 kwietnia Gala będzie punktem kulminacyjnym zmagań, które toczą się aktualnie w przestrzeni Youtube’a. Cztery drużyny, dwunastu zawodników i czterech kapitanów znanych z pierwszych stron gazet – takiej rywalizacji jeszcze nie było.

Czterema zespołami złożonymi z dwunastu fighterów MMA opiekować się będą kapitanowie. W ich gronie znaleźli się:

Robert Pasut – 1/3 Abstrachuje, 34-latek, który wziął się za zarządzanie jednym z najważniejszych kanałów na YouTube w Polsce. Słynie z ekstremalnych challengów. Jego ekipa może być więc pewna, że przygotuje ją na wszystko!

Alan Andersz – ciągle ma łatkę młodego i zdolnego, ale swoje w show biznesie już przeszedł. Doświadczenie plus świetna gra aktorska – jego podopieczni z pewnością będą wyróżniać się w oktagonie!

Jongmen - nawija szybciej niż całe polskie podwórko rapowe. Coś czujemy, że w bitwie na słowa jego podopieczni nie będą mieli sobie równych. Karierę zaczął krążkiem „Pierwsze uderzenie”. To ono może być najważniejsze w każdej walce jego zespołu!

Mała Ania – jest mała, ale jak ci przywali, to się zdziwisz. To najlepsza wizytówka ostatniej kapitan EFM SHOW. Jeśli jej grupa będzie walczyć tak skutecznie jak ona wywalczyła sobie miejsce w polskim show biznesie, jesteśmy spokojni, że emocji zapewni wiele!

To ich podopieczni-sportowcy biorą udział w challengach w ramach EFM CHALLENGE SHOW. Za każdy wygrany zdobywają punkty, które przybliżą ich do wygrania 100 000 złotych.

Walka opiera się na sile czterech żywiołów – wody, ognia, ziemi i powietrza. Podczas czterech odcinków YouTube’owej rywalizacji współcześni wojownicy pod protekcją czterech kapitanów poprawiają swoje wyniki i przygotują się do Gali EFM SHOW, która odbędzie się 9 kwietnia.

Wyzwania sprawdzają, który z nich jest najlepszy. Będą musieli zmierzyć się z wodą, siłą tornada, ognistą pięścią i sprawić, że ziemia im lekką będzie. Ich radość, trudności i drogę do nabrania pewności siebie śledźcie na YouTube EFM SHOW pod nazwą EFM CHALLENGE SHOW.

W każdym odcinku zwycięski team otrzymuje punkty do ogólnej klasyfikacji. Dodatkowo, w social mediach prowadzone jest oddzielne głosowanie publiczności. Dzięki niemu zwycięski team będzie mógł zdobyć dodatkowe punkty. Głosowanie dostępne jest na Instagramie.

Finał rywalizacji odbędzie się na gali zarówno w formule walk na MMA, jak i finałowych challenge pomiędzy kapitanami drużyn. Wydarzenie odbędzie się 9 kwietnia i transmitowane będzie w systemie PPV. Zwycięska walka zawodnika to dodatkowe punkty dla zespołu. Te zdobyć będą mogli również… kapitanowie. O co rywalizują teamy? Zwycięzcy otrzymają 100 000 zł do podziału!

Jak przebiegają walki? Sprawdźcie Youtube EFM SHOW CHALLENGE!

Gala EFM Show 9 kwietnia tylko w PPV

Już teraz możecie wykupić dostęp do kwietniowej Gali. Jak to zrobić? Wystarczy wejść na stronę internetową www.efmshow.com i wybrać dostęp PPV. On gwarantuje wam możliwość transmisji wydarzenia w każdym miejscu, które tylko chcecie. Liczba miejsc jest nieograniczona!

Czym jest EFM SHOW?

EFM SHOW to gala sportowa MMA, która odbędzie się 9 kwietnia w systemie PPV. Jednego wieczoru odbędzie się aż trzynaście starć. W formule MMA w zestawieniu Super Fight zmierzą się ze sobą giganci sportu - Akop Szostak i Radosław Słodkiewicz. Main eventem będzie natomiast starcie Michał Pasternak vs Maciej Różański. Ponadto, najbardziej „surowe” i kontrowersyjne sportowe emocje zapewni rywalizacja Cage Box, czyli walki w najmniejszym ringu na świecie do upadłego.

Autor: BA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić