Aniela Siwek| 

Mama Daniela Martyniuka szokuje. Niewiarygodne, ile kosztuje jej torebka

22

Rozwód Daniela Martyniuka z 10 lat młodszą Eweliną zapoczątkował nową serię kontrowersji w rodzinie. Danuta Martyniuk jest w tek kwestii prowodyrem i jeszcze pod sądem pokazała, na co ją stać.

Mama Daniela Martyniuka szokuje. Niewiarygodne, ile kosztuje jej torebka
Danuta Martyniuk rozmawiała przed sadem o rozwodzie syna. (Materiały prasowe)

Rozwód Daniela i Eweliny Martyniuków miał miejsce 21 września. Syn Zenka i Danuty już nie jest żonaty, jednak sąd orzekł o jego winie, a co za tym idzie - musi płacić alimenty.

Daniel musi teraz płacić 2 tys. złotych na byłą żonę oraz 1,2 tys. na córkę. Wyrok sądu wyjątkowo nie spodobał się Danucie, która towarzyszyła synowi podczas rozprawy,

Żona króla disco polo rozmawiała przed sądem z reporterami. Wyraziła swoją niechęć do synowej i skrytykowała jej postępowanie. Ponadto zażądała od niej zwrotu rodowego pierścionka, który ma rzekomo ponad 100 lat. Wypomniała jej również kupno wózka i wielu zabawek.

Zobacz także: Danuta Martyniuk pod sądem

Wiele osób zauważyło, że przed sądem Danuta zaprezentowała dość drogą stylizację. Do białych spodni i sweterka dobrała torebkę marki Fendi, która kosztuje ponad 10 tys. złotych. To trzy razy więcej niż miesięczne alimenty, których tak bardzo nie chce płacić na wnuczkę i byłą już synową.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić