Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
Robert Czykiel
|

Marsz Niepodległości. Hanna Lis oburzona. "Pato-idioci"

9
Podziel się

Hanna Lis jest oburzona zachowaniem uczestników Marszu Niepodległości, którzy racami podpalili jedno z mieszkań. Okazuje się, że dziennikarka mieszka w tej kamienicy. Ostro relacjonowała wydarzenia.

Marsz Niepodległości. Hanna Lis oburzona. "Pato-idioci"
Hanna Lis oburzona po Marszu Niepodległości (Twitter.com)
bEDJblWt

Tegoroczny Marsz Niepodległości zostanie zapamiętany z zadym w Warszawie. Doszło do ostrych starć z policją, a w dodatku podpalono mieszkanie, które znalazło się w pobliżu trasy pochodu.

Marsz Niepodległości. Hanna Lis wściekła

Chuligani zaczęli rzucać racami w stronę kamienicy, gdy na jednym z balkonów zobaczyli symbol protestu kobiet. Do celu nie trafili, ale za to podpalili... nie to mieszkanie.

bEDJblWv

Dziennikarka jest mocno oburzona zachowaniem uczestników Marszu Niepodległości. Na Instagramie nie szczędzi im mocnych słów.

No jest coraz lepiej. Właśnie ci cholerni patoidioci, przechodząc z racami, jak zwykle obok mojego domu, podpalili jedno z mieszkań. Do pierdla z nimi wszystkimi. Zdelegalizować ten cholerny marsz nienawiści - komentuje Lis.
bEDJblWB
Zobacz także: Marsz Niepodległości 2020. Tomasz Siemoniak oskarża Jarosława Kaczyńskiego

Żona Tomasza Lisa nie ma wątpliwości, że to było celowe podpalenie. Jest jednak oburzona, że policja zrobiła niewiele, aby nie dopuścić do takich zdarzeń.

Nie widzę tutaj kordonów policji, ani stu policyjnych suk, które broniły domu prezesa Kaczyńskiego przed kobietami. Dziwna sprawa, prawda? Ale płoną mieszkania w centrum Warszawy - mówi.
bEDJblWC

Wiadomo już, że podpalone mieszkanie to pracownia znanego artysty Stefana Okołowicza. Na szczęście szybko zareagowała straż pożarna i ogień się nie rozprzestrzenił.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bEDJblWW
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(9)
Czytelnik
10 miesięcy temu
Hanno,wracaj do TVP, bo Ogórek słuchać się nie da !!!
Jan63
10 miesięcy temu
Nie znam jej sasiad z pod numeru 3
antyszKODnik
10 miesięcy temu
A czy to nie Sienkiewicza sprawka z tym POdpaleniem?
bEDJblWX
przychylny
10 miesięcy temu
Hanka, po co te nerwy . Spokojnie zażyj leki i udaj się na cykliczną wizytę do psychiatry. Wszystko będzie dobrze.
narodowiec
11 miesięcy temu
Coś im te podpalenia słabo wychodzą i nikt normalny nie daje się nabrać na te żałosne prowokację.
John
11 miesięcy temu
Mimo że jej nie lubię to ma racje zobaczcie jak np. w USA świętują dzień niepodległości przy grillu piwku puszczają fajerwerki a nie robią zadymy na ulicach
Bicz Boży
11 miesięcy temu
Zdanie z artykułu! - "Ale płoną mieszkania w centrum Warszawy - mówi." Ja słyszałem tylko o jednym podpalonym mieszkaniu! Gdzie te inne mieszkania? Następny cytat: "No jest coraz lepiej. Właśnie ci cholerni patoidioci, przechodząc z racami, jak zwykle obok mojego domu, podpalili jedno z mieszkań. Do pierdla z nimi wszystkimi. Zdelegalizować ten cholerny marsz nienawiści - komentuje Lis." koniec cytatu. - No cóż. Jedni to patoidioci jak ich sama nazwała, a inni zaś to lewi cowe su ki! Jak wyzywać się to na całego!
Elka
11 miesięcy temu
Szkoda że nie trafili w ich dom
>??
11 miesięcy temu
ONI CELOWALI W STRAJK KOBIET ??
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić