BOB| 
aktualizacja 

Zaskakujący finał masażu erotycznego w Warszawie. Klient uciekał ze spodniami w ręku

113

Małżeństwo z Warszawy wpadło na pomysł, jak w prosty sposób zarabiać pieniądze. Swoim biznesem długo się nie nacieszyli, bo jeden z klientów przełamał wstyd i wszystko opowiedział policjantom.

Zaskakujący finał masażu erotycznego w Warszawie. Klient uciekał ze spodniami w ręku
(Pixabay)

Złoty interes wymyśliło małżeństwo, które ma dom na warszawskim Wilanowie. To tam zapraszano klientów na masaż erotyczny. Niczego nieświadomi mężczyźni trafiali do 30-letniej kobiety z ogłoszenia w internecie.

Napad zamiast masażu erotycznego

Wszystko było dobrze zaplanowane. Kobieta czekała na klientów w peruce i koronkowej bieliźnie. Masaż erotyczny miał zostać wykonany w jednym z pokojów. Po wejściu do niego nagle dochodziło do nieoczekiwanego zwrotu wydarzeń.

Tuż przed masażem do pokoju wpadał wściekły mąż kobiety. 26-latek był przebrany w kompletny strój ochroniarza. Miał kamizelkę kuloodporną, kominiarkę, kajdanki, a nawet policyjną pałkę.

Mężczyzna demonstrował swoją wściekłość i groził klientom pobiciem, a następnie zmuszał do oddania pieniędzy. Klient zawstydzony swoimi zamiarami wobec żony uzbrojonego furiata oddawał gotówkę i uciekał ze spodniami w ręku - mówi w PAP Robert Koniuszy, rzecznik policji z Mokotowa.
Zobacz także: Bestia znad Wołgi złapana. Jest podejrzany o zabicie 26 kobiet

Małżeństwo w końcu się doigrało, bo natrafiło na mężczyznę, który nie wstydził się zgłosić sprawę na policję. Takich ofiar było więcej. Po przeszukaniu domu odnaleziono m.in. strój ochroniarza oraz ponad tysiąc złotych w gotówce.

Teraz 26-latek i jego o cztery lata starsza żona mają problem. Za swój złoty interes mogą trafić do więzienia nawet na dziesięć lat.

Źródło:PAP
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić