o2-logo
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
Angelika Karpińska
|

Mazowieckie. Policjantka chciała pomóc. Została kopnięta w głowę

154
Podziel się

Trzy kobiety zaatakowały 33-latkę na ulicy w Wyszkowie (woj. mazowieckie). Jedna z napastniczek zadała jej cios nożem, w wyniku czego ofiara straciła przytomność. Gdy policjantka, która zjawiła się na miejscu, chciała jej pomóc, została kopnięta w głowę.

Mazowieckie. Policjantka chciała pomóc. Została kopnięta w głowę
(Getty Images)
bDeBUmmt

Do zdarzenia doszło w połowie lipca w Wyszkowie (woj. mazowieckie). W nocy przy jednej z ulic doszło do bójki. 3 kobiety w wieku 24, 26 i 28 lat zaatakowały 33-latkę. Towarzyszył im 30-letni mężczyzna, który miał przy sobie nóż.

W pewnym momencie 24-latka raniła ofiarę nożem w twarz. 33-latka straciła przytomność. Na miejscu pojawili się funkcjonariusze, którzy usiłowali przerwać bójkę.

bDeBUmmv

Policjantka chciała udzielić pomocy rannej kobiecie. Wtedy podbiegła do niej 26-latka i kopnęła ją w twarz.

Brutalne pobicie w Wyszkowie. Kobiety usłyszały zarzuty

Napastniczki i towarzyszący im mężczyzna zostali zatrzymani przez policję. Wszyscy spożywali wcześniej razem alkohol. Kobiety usłyszały już zarzuty. Zastosowano wobec nich środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego, zakazu zbliżania się do pokrzywdzonej oraz kontaktowania się ze świadkami zdarzenia.

26-latka, która kopnęła policjantkę, usłyszała zarzut naruszenia nietykalności cielesnej funkcjonariusza publicznego i grozi jej do 3 lat więzienia. 24-letnia awanturniczka usłyszała zarzut pobicia mieszkanki Wyszkowa przy użyciu niebezpiecznego narzędzia powodując tym samym uszkodzenie ciała u 33-latki. Za to przestępstwo kodeks karny przewiduje nawet do 8 lat pozbawienia wolności. Natomiast pomagająca w pobiciu 28-latka usłyszała zarzut współudziału w pobiciu i musi liczyć się z 3-letnim więzieniem - poinformowała policja.
bDeBUmmB

Zobacz także: Groźne potrącenie w Olsztynie. Policja publikuje nagranie ku przestrodze

bDeBUmmW
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(154)
Rysio
3 miesiące temu
W Polsce użycie noża/siekiery/maczety jest traktowane jako pobicie, a to śmiertelnie niebezpieczne urządzenia - to po prostu absurd. Jeśli ktoś rzuca się na Ciebie z nożem, to chce Ciebie zabić, a nie zbić.
wlodek
3 miesiące temu
Za małe wyroki.
papkin
3 miesiące temu
No tak pobicie, niebezpieczne narzędzie, czynna napaść na policjanta, wysoka kara i tylko dozur policyjny to jest dobra zmiana, a spróbuj nie zapłacić alimentów i lądujesz w kryminale na 3 m-nym tymczasowym areszcie 😉
bDeBUmmX
Sędzia kalosz
3 miesiące temu
"Zastosowano wobec nich środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego" W końcu to tylko bandyci, którzy nożem próbowali kogoś zabić. Nic wielkiego przecież.
polo
3 miesiące temu
usiłowanie zabójstwa+pobicie policjantki na słuzbie .....DOZÓR buahahahahahah
Najnowsze komentarze (154)
vzb7
3 miesiące temu
Na pewno ich idolem jest Duda,pis i dlatego nic im sie nie stanie!
Goldengecko
3 miesiące temu
I się dziwić że jak trzech Kiboli okładała faceta pod Sklepem nikt nie zareagował oni dostali by dozór a ten co zareagował 3 miechy aresztu
Goldengecko
3 miesiące temu
Widzę sądy coraz łagodne a pamiętam jak parenaście lat temu facet trafił do więzienia za to że ukradł wafelka ze sklepu
Goldengecko
3 miesiące temu
Czy dobrze przeczytałem kopnęła Policjantkę w twarz i dostała tylko dozór co ona z pis-u jest
venom
3 miesiące temu
kobiety w policji to totalna groteska
masakra
3 miesiące temu
Za malo... w Kanadzie nie byloby "podbiegania do policjantki" i kopania jej w twarz, bo by juz cala trojka lezala na ziemi skuta, a w USA to cala trojka by juz nie zyla...
Policjant
3 miesiące temu
Niektórzy piszą że policjantka bez broni lub bez jaj. Gdyby użyła broni to by było że zamordowała człowieka. Ludzie wam to nikt nie dogodzi.
pepin
3 miesiące temu
Ale napad przy urzyciu niebezpiecznego narzędzia grozi od 3 do 12 lat!!! Dlaczego sąd nie zastosował aresztu??? Dlaczego media nie ujawniają, że napastniczkami były cyganki z Płońska, które w ostatnim tygodniu dokonywały rozbojów w Mławie?? Z Mławy we wtorek przegnała ich policja z ul. Zachodniej wraz z 4 cyganami, więc wynieśli się napadać do Pułtuska a ztamtąd teraz wyniosą się gdzie indziej i dalej będą napadać i okradać polki... Zamknąć ich natychmiast!!!
bDeBUmmP
kryminalista
3 miesiące temu
A za 2 geta zioła 10 lat... Żenada...
sdf
3 miesiące temu
czemu nie proba zabojstwa ?
ASA
3 miesiące temu
Nie ma co się dziwić, że do pray w policji garnei się tyle psychopatów. Normalni nie chcą ryzykować życiem, wiedząc , że prawo nie jest po ich stronie.
grzegorz
3 miesiące temu
Dozór? Ocipieli! Bezwarunkowy areszt do wyroku, a potem na co najmniej na 5 lat pierdla. Z takim prawem jakie mamy to dziwię się , że policjanci chcą cokolwiek robić.
Projektant
3 miesiące temu
Az dziwne, że policja nie pokazała miejsca w szeregu tym kobietą i temu mężczyźnie.
jjkks
3 miesiące temu
Toż to przemoc wobec kobiet. Co na Konwencja Stambulska i działaczki elebegete ?
...
Następna strona
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić