A.S.| 

Zadzwonił na policję, mówiąc, że nigdy go nie złapią. Dopadli go niedługo później

19

Policjanci z Radomia zatrzymali mężczyznę poszukiwanego listami gończymi m.in. za kradzieże z włamaniem, wydane przez kilka sądów we wschodniej Polsce. Na krótko przed zatrzymaniem ukrywający się przed długi czas mężczyzna miał prowokacyjnie zadzwonić na policję, mówiąc, że nigdy go nie złapią, bo jest za dobry w ukrywaniu się.

Zadzwonił na policję, mówiąc, że nigdy go nie złapią. Dopadli go niedługo później
Zdjęcie z momentu zatrzymania włamywacza. (Policja)

Poszukiwany 40-latek z Wyszkowa od roku ścigany był przez policję z powodu wyroków wydanych na niego za kradzieże z włamaniem i przywłaszczenie przez sądy w Lublinie, Chełmie i Mińsku Mazowieckim. Do odsiedzenia ma 9 lat.

Przez długi czas śledczy mieli problem z trafieniem na trop przestępcy. Jak przyznają policjanci z Radomia, mężczyzna rzeczywiście był trudny do uchwycenia. Wiele razy zmieniał adresy zamieszkania, często śpiąc u swoich przyjaciółek. Nawet cztery razy dziennie zmieniał marki używanych samochodów, zwykle jeżdżąc luksusowymi autami.

Czytaj także:

Poszukiwany przez policję

Poszukiwany nabrał tak wiele pewności siebie, że na kilka dni przed aresztowaniem postanowił zadzwonić na komendę, przechwalając się, że nigdy go nie złapią, bo jest "za dobry w ukrywaniu się". Jak się okazało, nie miał racji.

Radomskiej policji udało się stwierdzić, że obecnie przebywa w Lublinie u jednej ze swoich wielu "przyjaciółek". Tym razem udało się go złapać.

Mężczyzna nie spodziewał się, że w ręce policjantów wpadnie, gdy będzie poddawał się swojemu ulubionemu zajęciu, czyli ćwiczeniom na siłowni. To w ich czasie do siłowni "wpadli" mazowieccy policjanci. Mężczyzna był kompletnie zaskoczony, gdy zamiast sztang w rękach, na nadgarstkach poczuł zimną stal policyjnych kajdanek - informują radomscy kryminalni.

40-latek już znalazł się w areszcie. Teraz dowie się, czy z powodu tak długiego uciekania przed wymiarem sprawiedliwości, będą mu grozić dodatkowe konsekwencje.

Zobacz także: Pościg w Ząbkowicach Śląskich. Chciał uciec policji, uderzył w mur i zgubił swoje dokumenty
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić