o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
Dagmara Smykla
|

Mazowieckie. Szedł na policjanta z tulipanem w ręku. Padły trzy strzały

50
Podziel się

W Konstancinie-Jeziornej grupa ludzi wezwała policję z powodu agresywnego mężczyzny, który na widok funkcjonariuszy zbił butelkę, robiąc z niej tzw. tulipana. Policjant zachował zimną krew, mimo że agresor był metr od niego z niebezpiecznym narzędziem w ręku.

Mazowieckie. Szedł na policjanta z tulipanem w ręku. Padły trzy strzały
Sceny jak z filmu sensacyjnego w (YouTube.com)
bEaqzpgB

Niebezpieczny mężczyzna na stacji paliw w Konstancinie-Jeziornej. Grupa ludzi wezwała policję z powodu agresywnego mężczyzny w nocy ze środy na czwartek. Na miejsce przyjechali policjanci, którzy chcieli zatrzymać podejrzanego.

Wtedy mężczyzna zbił butelkę, tworząc tzw. tulipan. Narzędziem z tłuczonego szkła mógł nawet zabić człowieka. Tak uzbrojony agresor ruszył na policjanta.

bEaqzpgD
Funkcjonariusze na początku użyli środków przymusu bezpośredniego w postaci gazu. Jednak to nie przyniosło rezultatu, dlatego policjant użył broni palnej - informuje nadkom. Sylwester Marczak, rzecznik prasowy Komendanta Stołecznego Policji.

Policjant zachował zimną krew. Oddał dwa strzały ostrzegawcze w powietrze, a kiedy agresor był dosłownie krok od niego, funkcjonariusz postrzelił go w nogę.

Na miejsce wezwano karetkę pogotowia ratunkowego, która zabrała mężczyznę do szpitala. Tam też trafił policjant, ponieważ napastnik powiedział, że jest nosicielem choroby zakaźnej.

bEaqzpgJ

Agresor był poszukiwany, a wcześniej notowany za rozboje i napady. O sprawie poinformowano prokuraturę. Ze względu na użycie broni cała interwencja jest obecnie badana przez wydział kontroli KSP, który na tę chwilę nie stwierdził nieprawidłowości w działaniu funkcjonariuszy.

Jeżeli chodzi o policjanta, który użył broni, to tak jak każdemu przysługuje mu pomoc psychologa, ale to od jego decyzji zależy, czy z niej skorzysta - dodał Marczak.
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bEaqzphe
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(50)
J...c pis
2 tyg. temu
Kwiatka niesie milicjantowi a milicjant strzela... ja sie nie dziwię ze w innym miescie ktos zastrzelil milicjanta, pewnie mial wybor albo on albo ja...
Bebilo 333
2 tyg. temu
W USA ludzi mają broń w Polsce jeszcze nie. Dobra reakcja policjanta.
Super
2 tyg. temu
Wreszcie normalny policjant. Widac ze przeszkolony i wiedzial co robic. Takich chcemy miec
bEaqzphf
gość
2 tyg. temu
Bandyta na wolności bo polski sąd go uniewinnił. Polskie sądy.
jaca
2 tyg. temu
nie w noge,tylko miedzy ślepia ,mniej roboty na przyszłość bedzie
obs
2 tyg. temu
Co to znaczy w nogę ? Noga zaczyna się w okolicy pachwiny, a kończy na czubku palucha !Jeżeli trafił w nogę/czyli stopę/ to o.k.,jeżeli wyżej to przekroczył uprawnienia
Przedszkole
2 tyg. temu
"Agresor był poszukiwany, a wcześniej notowany za rozboje i napady."Policjant do ukarania. Zmarnował dwie kule i pieniądze podatnika.
tyle
2 tyg. temu
policjant nie powinien zarabiac wiecej niz 50% najnizszej !!
Stefan
2 tyg. temu
A mógł podejść z różą ...
ivan susanin
2 tyg. temu
no tu jak tu mieć dobre zdanie o polskiej milicji. Skoro trochę kultury i radości w tym smutnym świecie (spokojny obywatel chciał milicjantowi tulipana podarować) kończy się strzałami.... Mam to w nosie, jak już to z daleka będę im pod nogi rzucał koktajle owocowe niejakiego mołotowa
sebx
2 tyg. temu
no milicjantów w wolsce to już ludzie tak kochają że zaczynają im posyłać ołowiane kulki (dziś jednego obdarowano w Raciborzu) Jak tak dalej pójdzie ludzie zaczną im darować kamienie, bruk, betonowe płytki chodnikowe oraz dalej koktajle mołotowa, brechy i inne sztachety z płotu....
dora rada
2 tyg. temu
zawsze psycholog w takiej sytuacji, bo poza nim nikt do policjanta nie ma dostepu, nawet prekurator
***** ***
2 tyg. temu
Hej. Mam na imię Adam. Mam 55 lat. Chętnie poznam panią w stosownym wieku do mojego. Kilka lat młodszą lub rówieśniczkę. Nie palę, nie piję,nie łysy, bez brzuszka, aktywny, nie oglądam TV,
bEaqzpgX
3 Maja
2 tyg. temu
Na Krakowskim Przedmieściu pojawiła się Babcia Kasia i trzeba było sprawdzać co robiła. Pilnowało jej sześciu tajniaków ze służby kryminalnej: z Wydziału Kryminalnego KSP i Wydziału Terroru Kryminalnego i Zabójstw KSP. Tych, którzy obstawiali wizytę głów państw - mówi nasz rozmówca.
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić