Motocyklista z Wrocławia zaszalał. Nie wiedział, że jest nagrywany

23

Dolnośląska grupa SPEED opublikowała nagranie wideo, na którym pokazała brawurową jazdę motocyklisty. Mężczyzna pędził ulicami Wrocławia z niedozwoloną prędkością i wykonywał niebezpieczne ewolucje.

Motocyklista z Wrocławia zaszalał. Nie wiedział, że jest nagrywany
Motocyklista jechał nawet na jednym kole (Policja)

Motocyklista może mówić o ogromnym pechu. Podczas jazdy ulicami Wrocławia został zauważony przez radiowóz dolnośląskiej grupy SPEED. Nie wiedząc, że jest obserwowany, mężczyzna dał prawdziwy popis swoich umiejętności. Niedługo później przekonał się, że zwykła droga to nie miejsce na wyczynową jazdę.

Mężczyzna jechał zdecydowanie szybciej niż przepisy ruchu drogowego w mieście pozwalają. Policja opublikowała na Facebooku nagranie wideo, na którym dokładnie widać, że w momencie maksymalnego rozpędzenia jechał ponad 145 km/h. Prędkość nie była jedynym grzechem motocyklisty. Policjanci zarejestrowali również jego jazdę na jednym kole.

Trwa ładowanie wpisu:facebook

Motocyklista zapewne zapamięta 15 maja na całe swoje życie. Policjanci po zarejestrowaniu kamerą materiału dowodowego zatrzymali 38-latka do kontroli. Mężczyzna został przez nich ukarany mandatem w wysokości 2 tysięcy zł. Oprócz kary finansowej zatrzymano mu również prawo jazdy oraz dowód rejestracyjny motocykla.

Zobacz także: Kiedy powstanie CPK? Horała odpowiada na niewygodne pytania
Autor: GGG
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić