Nagranie z warszawskiego autobusu. W obronie pasażerki stanął kierowca

24

Miejskie Zakłady Autobusowe z Warszawy opublikowały w sieci wideo, które poruszyło internautów. Kamera monitoringu w jednym z autobusów komunikacji miejskiej zarejestrowała interwencje kierowcy, który stanął w obronie napastowanej pasażerki.

Nagranie z warszawskiego autobusu. W obronie pasażerki stanął kierowca
Kierowca autobusu rzucił się na ratunek (Facebook)

Miejskie Zakłady Autobusowe z Warszawy opublikowały na Facebooku wideo, które zdobyło sporą popularność. Internauci otrzymali możliwość obejrzenia materiału zarejestrowanego przez kamerę monitoringu w jednym z autobusów. Niewątpliwie sytuacja, do której tam doszło, mogła przydarzyć się każdemu pasażerowi.

Incydent miał miejsce 9 stycznia podczas jednego z nocnych kursów po ulicach Warszawy. Z relacji jednej z pasażerek wynika, że w pewnym momencie nieznany jej mężczyzna wszedł do autobusu, a następnie zaczął ją zaczepiać, przysuwając się i wpatrując w jej "obszary intymne" jak to ujęło MZA. Zaniepokojona takim zachowaniem pasażerka kazała mu przestać.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Obajtek na "krótkiej liście" prezesa. "Człowiek wybitny"

Niestety mężczyzna zignorował jej słowa. Kobieta zaczęła wołać o pomoc do kierowcy autobusu. Ten nie zawahał się ani chwili i zatrzymał pojazd. Na nagraniu wideo widać, jak pasażerka ucieka w stronę kabiny, a natarczywy mężczyzna ruszył za nią. Między kobietą a napastnikiem stanął właśnie pan Mariusz. Następnie wyprosił sprawcę zamieszania z autobusu, jednak zrobił to dopiero po przybyciu na miejsce policji.

Trwa ładowanie wpisu:facebook

"Wielkie wyrazy podziękowania"

Pasażerka była wdzięczna kierowcy za jego postawę. Miejskie Zakłady Autobusowe opublikowały na Facebooku podziękowanie kobiety. Bohaterskie zachowanie zostało również docenione przez internautów w sekcji komentarzy.

Kierowca wykazał się nie tylko profesjonalizmem swojego zawodu, ale także człowieczeństwem. Wielkie wyrazy podziękowania. Z całego serca życzę Panu Mariuszowi jak najlepiej - podziękowała pasażerka.
Brawa dla kolegi - napisał inny kierowca autobusu.
Autor: GGG
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić