GGG| 
aktualizacja 

Nic lepszego dziś nie zobaczycie. Nagranie z psem podbija sieć

11

W sieci pojawiło się zabawne nagranie, które skradło serca internautów. Widać na nim owczarka niemieckiego, który bezskutecznie walczy z oblodzonym podjazdem.

Nic lepszego dziś nie zobaczycie. Nagranie z psem podbija sieć
Pies walczył z oblodzonym podjazdem (YouTube)

Takie sceny tylko w Rosji. Pomimo końca listopada w niektórych rejonach tego kraju występuje już mroźna, zimowa aura. W sieci opublikowano śmieszna nagranie, na którym owczarek niemiecki wpadł w poślizg na podjeździe przed domem. Rozczuleni internauci nie kryją swojego zachwytu.

Mróz dał się we znaki owczarkowi niemieckiemu z Rosji. Pies Urgan podjął bezskuteczną walkę z podjazdem do garażu. Leżący na brzuchu pupil nagle rozpoczął niekontrolowany zjazd po oblodzonej nawierzchni. Na nagraniu widać, jak zwierzak próbuje opanować sytuację, w której się znalazł. Po zatrzymaniu postanawia wrócić do swojego właściciela. Podczas drogi powrotnej też wpada w delikatny poślizg.

Filmik został opublikowany 20 listopada. Od razu skradł serca internautów, którzy obejrzeli go wiele tysięcy razy. Komentujący żartowali w komentarzach, że pies chciał się wyślizgnąć z 2020 roku.

Zobacz także: Argentyna przygotowuje się do pogrzebu Maradony
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić