o2-logo
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
Ewelina Kolecka
|

Nie był w stanie tego ukryć. Donald Trump wciąż ma problemy z oddychaniem. Wideo

162
Podziel się

Prezydent Stanów Zjednoczonych został już wypisany ze szpitala. Donald Trump wrócił do Białego Domu i kontynuuje kampanię prezydencką. Amerykanie jednak wciąż obawiają się o zdrowie głowy państwa. Ich niepokój wzrósł po wystąpieniu, w trakcie którego Trump miał wyraźne problemy z oddychaniem.

Nie był w stanie tego ukryć. Donald Trump wciąż ma problemy z oddychaniem. Wideo
Donald Trump wciąż ma wyraźne problemy z oddychaniem (Twitter.com)
bDfcyXLp

Prezydent USA opuścił już Centrum Medyczne Waltera Reeda pod Waszyngtonem. Donald Trump ze szpitala udał się do Białego Domu, gdzie odbył jeszcze krótkie spotkanie z wyborcami. Pokazał im się na balkonie.

Donald Trump zaraził się koronawirusem. Ma problemy z oddychaniem

Donald Trump wszedł na balkon w maseczce ochronnej, jednak ostatecznie ją zdjął. Wykonał przed wyborcami salut oraz gest uniesienia dwóch kciuków w górę w wyrazie dobrego samopoczucia. Jednak zachowanie głowy państwa wskazywało, że prezydent wciąż zmaga się z objawami COVID-19.

bDfcyXLr

Przy wyjściu ze szpitala Donald Trump zapewniał, że czuje się najlepiej od 20 lat. Prezydent USA zachęcił Amerykanów, aby nie pozwolili koronawirusowi zdominować swojego życia. Mimo tych entuzjastycznych zapewnień w trakcie wystąpienia na balkonie Trump miał wyraźne problemy z oddychaniem. Kilkakrotnie poprawiał na sobie marynarkę, aby ułatwić sobie nabieranie powietrza.

Wychodzę z niesamowitego Centrum Medycznego Waltera Reeda (...). Czuję się naprawdę dobrze! Nie bójcie się COVID. Nie pozwólnie, by zdominował Wasze życie. Pod administracją Trumpa opracowaliśmy naprawdę świetne leki i metody. Czuję się lepiej niż 20 lat temu! – pisał Donald Trump na Twitterze.
bDfcyXLx

Jak podaje "TMZ", w ciągu ostatnich 3 dni Donald Trump dwukrotnie potrzebował dodatkowego tlenu. Z kolei dr Sean Conley, który poddał głowę państwa eksperymentalnej terapii, odmówił odpowiedzi na pytanie o potencjalne powikłania, z jakimi prezydent mógłby borykać się po przejściu COVID-19. To wskazuje, że mimo optymistycznych zapewnień prezydent jeszcze nie do końca uporał się ze skutkami zarażenia koronawirusem.

Zobacz też: Koronawirus u Trumpa. Lekarze o stanie zdrowia prezydenta USA

bDfcyXLS
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(162)
anna
2 tyg. temu
on nie jest jeszcze zdrowy przecież widać jak wciąga powietrze z trudnością, i powinien wolniej wchodzić po tych schodach, a tak to już na schodach się zmęczył, jak będzie tak kozakował to w końcu kojfnie w kalendarz
Aga
2 tyg. temu
Ale bzdury.Po równym chodzę w maseczce i zaraz mi gorąco, po schodach to już gwarancja zadyszki na 100 procent.A do tego już nie młody i nie taki chudziutki
Gosc
2 tyg. temu
Poprawiał marynarkę i to świadczy że ma problemy z oddychaniem? Kto to wymyślił.
bDfcyXLT
Naczelny
2 tyg. temu
"Kilkakrotnie poprawiał na sobie marynarkę, aby ułatwić sobie nabieranie powietrza". Tylko "geniusz" z Ciemnogrodu mogl cos takiego napisac.
powrot
2 tyg. temu
Trump juz przegral . Problem bedzie miala wladza w Polsce , Wszystkie glupoty wyjda najaw , Dowiemy sie co tak naprawde zalatwiali w USA nasi Rzadzacy ,Wiemy ze Trump ma demokracje w nosie , ze jego rzady przypominaja rzady w Polsce , Tam szukali sojusznika i znalezli moze nie calkiem popieral co tu wyprawiaja zdemokracja i sadownictwem ,ale nie pzeszkadzal , Bedzie nowy prezydent w USA i wroci normalnosc , Europa na tym zyska , Wszystko sie zmieni i mam nadzieje ze w Polsce tez wroci Demokracja Niezalezna prokuratura i Trojwladza ,
Najnowsze komentarze (162)
kobieta
2 tyg. temu
Wyglada na to,ze dla wladzy czlowiek (mezczyzna) gotowy jest poswiecic zycie.
babcia
2 tyg. temu
ja w maseczce tez mam problemy z oddychaniem, a jestem zdrowa
Kazik
2 tyg. temu
Polska ma najmniejszy przyrost gospodarki w całej uni. To znaczy nie ma przyrostu. Z takim rządem i łapówkarstwem każdy kraj padnie.
kara
2 tyg. temu
Premier nasz mu powiedział, że covid już odpuścił
wir
2 tyg. temu
teatr teatr
tom
2 tyg. temu
Nie ma na tym filmie niczego specjalnego
LOVE18.PL
2 tyg. temu
💋💋💋Jesteś singlem? Chciałbyś poznać jakąś atrakcyjną kobietę? Sprawdź chętne dziewczyny z Twojego miasta i okolic⬆️
miliony
2 tyg. temu
Wiecej szacunku dla milionów zakażonych i chorujących na świecie!, ale tych nie będących ani prezydentem , ani bogatym Amerykaninem. Przede wszystkim nie zgrywać bohatera w obliczu śmiertelnej choroby.
bDfcyXLL
Wincent
2 tyg. temu
Nie ma co się bać o głowę państwa, jest takie stare przysłowie "umarł król, niech żyje król"...
min
2 tyg. temu
dziennikarzu gdzie ty widziałes problemy z oodychaniem jesli ma jakies problemy z oddychaniem to po eksperymentalnej terapi covi terroru
...
2 tyg. temu
On ma 76 lat i wchodzi po schodach wiec nic dziwnego ze musi zaczerpnac powietrza
Norus
2 tyg. temu
Powoli zaczyna Jelcyna za "najlepszych" czasow przypominac...
Riku
2 tyg. temu
Pan Prezydent po 3 dniach wyszedł ze szpitala ;-)
ina
2 tyg. temu
sine dłonie
...
Następna strona
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić