Ewelina Kolecka
Ewelina Kolecka| 

Nie był w stanie tego ukryć. Donald Trump wciąż ma problemy z oddychaniem. Wideo

231

Prezydent Stanów Zjednoczonych został już wypisany ze szpitala. Donald Trump wrócił do Białego Domu i kontynuuje kampanię prezydencką. Amerykanie jednak wciąż obawiają się o zdrowie głowy państwa. Ich niepokój wzrósł po wystąpieniu, w trakcie którego Trump miał wyraźne problemy z oddychaniem.

Nie był w stanie tego ukryć. Donald Trump wciąż ma problemy z oddychaniem. Wideo
Donald Trump wciąż ma wyraźne problemy z oddychaniem (Twitter.com)

Prezydent USA opuścił już Centrum Medyczne Waltera Reeda pod Waszyngtonem. Donald Trump ze szpitala udał się do Białego Domu, gdzie odbył jeszcze krótkie spotkanie z wyborcami. Pokazał im się na balkonie.

Donald Trump zaraził się koronawirusem. Ma problemy z oddychaniem

Donald Trump wszedł na balkon w maseczce ochronnej, jednak ostatecznie ją zdjął. Wykonał przed wyborcami salut oraz gest uniesienia dwóch kciuków w górę w wyrazie dobrego samopoczucia. Jednak zachowanie głowy państwa wskazywało, że prezydent wciąż zmaga się z objawami COVID-19.

Przy wyjściu ze szpitala Donald Trump zapewniał, że czuje się najlepiej od 20 lat. Prezydent USA zachęcił Amerykanów, aby nie pozwolili koronawirusowi zdominować swojego życia. Mimo tych entuzjastycznych zapewnień w trakcie wystąpienia na balkonie Trump miał wyraźne problemy z oddychaniem. Kilkakrotnie poprawiał na sobie marynarkę, aby ułatwić sobie nabieranie powietrza.

Trwa ładowanie wpisu:twitter
Wychodzę z niesamowitego Centrum Medycznego Waltera Reeda (...). Czuję się naprawdę dobrze! Nie bójcie się COVID. Nie pozwólnie, by zdominował Wasze życie. Pod administracją Trumpa opracowaliśmy naprawdę świetne leki i metody. Czuję się lepiej niż 20 lat temu! – pisał Donald Trump na Twitterze.

Jak podaje "TMZ", w ciągu ostatnich 3 dni Donald Trump dwukrotnie potrzebował dodatkowego tlenu. Z kolei dr Sean Conley, który poddał głowę państwa eksperymentalnej terapii, odmówił odpowiedzi na pytanie o potencjalne powikłania, z jakimi prezydent mógłby borykać się po przejściu COVID-19. To wskazuje, że mimo optymistycznych zapewnień prezydent jeszcze nie do końca uporał się ze skutkami zarażenia koronawirusem.

Zobacz także: Zobacz też: Koronawirus u Trumpa. Lekarze o stanie zdrowia prezydenta USA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić