Czechy. Kobieta nawet nie zapięła bluzki! Nagranie z parku w Pradze

164

Skandal w parku w Pradze. Przypadkowi spacerowicze byli świadkami gorszącego zachowania pewnej pary, która... uprawiała na ławce miłosne igraszki. Na miejsce wezwano policję, ale partnerzy nie dali się łatwo spacyfikować.

Czechy. Kobieta nawet nie zapięła bluzki! Nagranie z parku w Pradze
Praga. Para uprawiała seks w publicznym parku (Facebook)

Szokująca sytuacja miała miejsce we wtorek po południu w samym centrum Pragi. Czeska policja udostępniła na swojej stronie nagranie z miejskiego monitoringu, które uwieczniło ten co najmniej nieprzyzwoity incydent.

Skandal w Pradze. Robili to w centrum miasta

"Wyzwolona" para kochała się na ławce i trawie w Parku Vrchlickym, położonym blisko Dworca Centralnego. Nie przeszkadzało im, że wokół nich spaceruje mnóstwo ludzi, w tym rodziny z dziećmi.

Wkrótce na miejscu pojawiła się policja. Partnerzy szybko zaprzestali okazywania sobie czułości, ale kobieta nawet nie zapięła bluzki. 37-latek i 39-latek odmówili podania mundurowym swoich danych. Wyraźnie znajdowali się pod wpływem alkoholu.

Trwa ładowanie wpisu:facebook

Pijana i agresywna para

Kiedy policja zagroziła parze zatrzymaniem, ci zaczęli zachowywać się wulgarnie i agresywnie. Mężczyzna próbował się oddalić, ale wtedy policjanci sprowadzili go do parteru i skuli kajdankami. Środki przymusu zastosowano także wobec kobiety.

Badanie alkomatem wykazało 3,07 promila alkoholu w organizmie 37-latki. Jej partner nie chciał poddać się testowi. Para znowu zaczęła się awanturować, a kobieta splunęła do kabiny radiowozu i na mundur policjanta.

- Następnie powiedziała, że ma chorobę zakaźną, a dokładnie liszajec - mówi Irena Seifertová, rzeczniczka praskiej policji, cytowana przez portal iDNES.cz. Para została zabrana na komisariat

Zobacz także: Polacy agresyjni w konfliktowi. "Pandemia była testem dla relacji międzyludzkich"
Autor: SSŃ
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić