Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Przejdź na
NM
|

Nie miał maseczki. Próbował uciekać policjantce

52
Podziel się

Do zdarzenia doszło w Giżycku. Policjantka próbowała wylegitymować mężczyznę, który nie miał na twarzy maseczki. 36-latek zaczął uciekać, a sytuację nagrywał świadek, prawdopodobnie kolega zatrzymanego, który naśmiewał się z interwencji policjantki.

Nie miał maseczki. Próbował uciekać policjantce
(YouTube.com)
bFdNRGGJ

Szokująca sytuacja obiła się szerokim echem w Internecie. Policjantka, która próbowała zatrzymać mężczyznę bez maseczki, zdaniem wielu internautów zachowała się tak, jak należy. Wielu użytkowników sieci twierdzi jednak, że taka interwencja "to przesada".

Agresywny mężczyzna szedł ul. Unii Europejskiej, bez maseczki, na co zareagowała policjantka, która właśnie patrolowała okolicę w towarzystwie koleżanki - żołnierki. Funkcjonariuszka miała za zadanie sprawdzać, czy mieszkańcy stosują się do zaleceń związanych z wprowadzeniem "żółtej strefy".

bFdNRGGL

Policjantka, widząc mężczyznę bez maseczki, zobowiązana była wylegitymować 36-latka, a jej czynności prawdopodobnie na tym by się skończyły - informuje Polsat News. Mężczyzna postanowił jednak obrazić ją kilkukrotnie, a na koniec uciec, uniemożliwiając policjantce czynności.

Funkcjonariusza z giżyckiej komendy zaczęła gonić mężczyznę. Udało jej się to, więc na koniec obezwładniła 36-latka i zaprowadziła do radiowozu. W międzyczasie pomogła jej żołnierka.

bFdNRGGR

Świadek, który nagrał zdarzenie, przez cały czas negatywnie oceniał pracę policjantki. Znieważał pracę funkcjonariuszki, która przecież była na służbie. Mężczyzna, wobec którego podjęto się interwencji, a także świadek, który nagrał zdarzenie, odpowiedzą teraz za czyny, które według Kodeksu Karnego są przestępstwami.

Bandytów łapcie, a nie takich ludzi - krzyczy ktoś w tle.
No maseczki nie miał! To go ciąga po ziemi już prawie... - mówi świadek, nagrywający interwencję policjantki.
bFdNRGGS
Uciekaj, uciekaj! Dawaj, dawaj, dawaj! Uciekaj! Nie daj się!
Za maskę? Pani jest policjantką? To jest przesada. Za maskę? Tak człowieka traktować? - komentuje sytuację świadek, który najwyraźniej nie rozumie zagrożenia związanego z pandemią koronawirusa.

Powyższa sytuacja wyraźnie pokazuje, że jeszcze wiele osób nie rozumie, czym właściwie jest pandemia koronawirusa. Pandemia, która codziennie na całym świecie zbiera ogromne żniwo śmiertelnych zgonów. Mężczyźni, których widać na filmie, nie są w wieku osób zagrożonych śmiercią w wyniku powikłać związanych z chorobą COVID-19. Jednak mogą zarazić osoby, które obarczone są większym ryzykiem, jak choćby osoby starsze, które widać na filmie. Wielu internautów zgodziło się, choć niestety niejednogłośnie, że interwencje, takie jak ta na filmie, zdecydowanie są potrzebne.

bFdNRGGT
Zobacz także: Koronawirus w Polsce. Prof. Paweł Kubicki o godzinach dla seniorów
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bFdNRGHm
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(52)
Kali46
7 miesięcy temu
Brawo on
ovoc
11 miesięcy temu
jeszcz żaden pseudo naukowiec nie udowodnił ze akurat taki wirus istnieje bo go nigdze nie wyizolowano cała pandemia to kłamstwo
DoQtor
11 miesięcy temu
Policjantka postąpiła bardzo słusznie. Wszelkie zbydlęcone szumowiny, które nie zakładają maseczek (lub zasłaniają tylko usta, a nos odkryty), a takich jest bez liku, powinny trafiać do specjalnych obozów i tam podlegać odpowiedniemu traktowaniu. Właśnie tolerowanie szumowin i wszelkiej maści bydląt nieuznających żadnego porządku ani zobowiązań, niestosujących się do żadnych norm i nakazów, doprowadziły naszą ojczyznę, już nieraz, na skraj unicestwienia.
bFdNRGHn
😁😁😁
11 miesięcy temu
Chcieliście PIS? MATA PIS
olo
rok temu
policja ma chronić obywateli i stać na straży porządku publicznego, na straży reżimu stoi milicja więc proszę precyzować milicjantka a nie policjantka
placek
rok temu
Szwedzi nie nosza masek i maja mniej zakażeń.Goście wiedzą że mikronom (przestrzen w maseczkach ) jest wieksza od nanometru(wielkosc wirusow).Maseczki sa wylegarnia wirusow i powoduja wiecej zakażeń. Cóż jesteśmy kowalami własnego losu.
placek
rok temu
Szwedzi nie nosza masek i maja mniej zakażeń.Goście wiedzą że mikronom (przestrzen w maseczkach ) jest wieksza od nanometru(wielkosc wirusow).Maseczki sa wylegarnia wirusow i powoduja wiecej zakażeń. Cóż jesteśmy kowalami własnego losu.
jam jest
rok temu
Policjantka wykonała swój służbowy obowiązek-brawo, jak nie będzie nikt egzekwował obostrzeń zimą będą wszyscy chorzy i umieralność dzienna w tysiącach, poczujecie smród ciała za ścianą to wspomnicie czasy gdy złem było noszenie lekkiej maseczki na twarzy.
Wkurwiony
rok temu
Totalitaryzm i przesada. Według policji człowiek bez maski jest strasznym mordercą, podczas gdy obok chodzą prawdziwi bandyci,ale policja jest skorumpowana i takich nie rusza.
hary-63
rok temu
Pis przekształcił policję w gestapo XXI wieku.
svka
rok temu
Widać dystansu społecznego nie przestrzegała. Do paki z nią.
Covid-1984
rok temu
Gdyby do mnie psy podeszły to tak bym im odszczekał, że same by uciekały. W myśl art. 31 ust. 3 Konstytucji RP nie ma w Polsce prawnego obowiązku noszenia maseczek, a wymuszanie jest przestępstwem ściganym z art. 191 par. 1 KK. Wszystkie wnioski do sądu za nieprzyjęcie mandatu są oddalane. Ja bym dodatkowo złożył jeszcze skargę do Prokuratury i Biura Kontroli Wewnętrznej Policji z art. 231 KK o przekroczenie uprawnień funkcjonariusza. Reszta owiec zasługuje na powtórkę z historii z tematu Tyfus Plamisty i getta żydowskie.
Betty
rok temu
"śmiertelnych zgonów". Q... co za inteligecja!
bFdNRGHf
Taka prawda
rok temu
Gdyby przeznaczyli te pieniądze co marnują na milicję na badanie to szczepionkę mielibyśmy w kilka miesiecy
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić