Aniela Siwek| 

Nie mogła spuścić wody w toalecie. Przerażające odkrycie

15

Kobieta z Queensland z Australii znalazła w swojej toalecie cztery węże. Najdłuższy z nich miał aż metr długości. Na szczęście okazało się, że nie jest jadowity.

Nie mogła spuścić wody w toalecie. Przerażające odkrycie
(Getty Images, Facebook)

25-letnia Sofie Pearson, która mieszka na farmie trzciny cukrowej w Queensland w Australii dokonała przerażającego odkrycia. Kiedy chciała spuścić wodę w toalecie, okazało się, że nie działa przycisk. Kiedy otworzyła pokrywę od spłuczki, zobaczyła w środku węże.

Byłam trochę zdezorientowana. Więc pomyślałem, że po prostu ściągnę górę i sprawdzę, w czym problem. Przyglądałam się im przez sekundę i pomyślałam… to nie w porządku - powiedziała Sofie.

Największy wąż miał metr długości. Według Departamentu Środowiska Queensland węże drzewiaste, które żywią się głównie żabami i karłowatymi, nie są jadowite i zwykle śpią w dziuplach lub szczelinach.

Zobacz także: Pędził przez miasto kradzionym samochodem. Zatrzymali go policjanci z grupy SPEED

Pearson zrobiła zdjęcie i sfilmowała gady, a później zadzwoniła po przyjaciela. Wspólnie usunęli węże z toalety.

To nie pierwszy raz, kiedy Pearson dokonała takiego odkrycia. Powiedziała, że ​​nieco ponad miesiąc temu znalazła innego węża drzewnego w swojej łazience obok toalety. Podejrzewa, że ​​węże weszły do ​​jej domu przez pęknięcia w deskach podłogowych.

Czytaj także:

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić