Lekarz ujawnił mało znany trik. Znasz ten mały punkt za swoim uchem?

28

Masz problemy ze snem? Specjalista od akupunktury, dr Josh Hanson z Florydy ujawnił mało znany trik, dzięki któremu zaśniesz w kilka minut.

Lekarz ujawnił mało znany trik. Znasz ten mały punkt za swoim uchem?
Specjalista od akupunktury, dr Josh Hanson z Florydy ujawnił mało znany trik, dzięki któremu sen zaśniesz w kilka minut. (TikTok)

Doktor Josh Hanson pracujący w jednej z klinik w Tampie, na Florydzie ujawnił, że sekretem dobrego snu w nocy jest lekkie potarcie specjalnego miejsca za uchem. Akupunkturzysta zademonstrował jak dokładnie należy to robić na swoim profilu na TikToku.

Nie możesz spać? Spróbuj tego! - napisał lekarza pod filmem.

Na nagraniu dr Hanson wskazuje punkt za uchem zwany "Animian", który oznacza spokojny sen. Specjalista mówi, że należy pocierać to miejsce od 100 do 200 razy, aby rozluźnić układ nerwowy.

Trwa ładowanie wpisu:tiktok
Dotknij palcem ucha i przesuń palec do tyłu. Znajdziesz tu mały grzbiet, małe nacięcie. To będzie delikatne i obolałe. Pocieraj okrężnymi ruchami 100-200 razy, a to pomoże rozluźnić system nerwowy, uspokoi i ułatwi zaśnięcie - tłumaczy lekarz.

Nagranie na TikToku został już obejrzane 10 milionów razy i ma niemal 900 tys. polubień. Wśród komentarzy możemy przeczytać m.in:

Ludzie, to naprawdę działa - piszę jedna z użytkowniczek
Trzeba przyznać, że 200 razy brzmi zniechęcająco, ale wyobraź sobie tenspokojny sen później - pisze inny TikToker.
Zobacz także: Dlaczego powinieneś wcześniej chodzić spać
Autor: ESO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić