Nie żyje gwiazda TikToka. O śmierci poinformował brat bliźniak

20

Patrick Adams przekazał wiadomość, która pogrąży w smutku wielu internautów. Jak poinformował, Adam Perkins, jego brat bliźniak i zarazem jeden z największych gwiazdorów TikToka, nie żyje. W chwili śmierci miał zaledwie 24 lata.

Nie żyje gwiazda TikToka. O śmierci poinformował brat bliźniak
Adam Perkins nie żyje. Gwiazdor Tik Toka w chwili śmierci miał zaledwie 24 lata (Instagram, adam___perkins)

Patrick Adams poinformował internautów o śmierci swojego brata za pośrednictwem mediów społecznościowych. Jak napisał na Instagramie, do śmierci Adama Perkinsa doszło w niedzielę 11 kwietnia. Adams przyznał, że stracił nie tylko bliźniaka, ale także bliskiego przyjaciela.

Staram się znaleźć słowa, aby wyjaśnić, jak będzie wyglądać dalsze życie na tym świecie bez niego [Adama Perkinsa – przyp. red]. Mojego najlepszego przyjaciela. (...) Kocham cię, mój najlepszy przyjacielu Adamie. Od 1997– napisał Patrick Adams na Instagramie.

Nie żyje Adam Perkins. Gwiazdor serwisu Tik Tok miał zaledwie 24 lata

Adam Perkins był gwiazdą serwisów Tok Tok oraz Vine. Największą popularnością wśród internautów cieszyła się przygotowana przez 24-latka parodia reklamy amerykańskiej sieci restauracji Chili’s.

Trwa ładowanie wpisu:instagram

Patrick Adams nie wyjawił opinii publicznej, jaka była dokładna przyczyna śmierci jego brata bliźniaka. 24-latek zapowiedział, że odda zmarłemu niezwykły hołd. Zamierza wydać jego album "Latch Relay" na limitowanym winylu – w ten sposób spełni marzenie Perkinsa, którego ten nie zdążył niestety zrealizować.

Na jego cześć wydam jego album "Latch Relay" na limitowanym winylu. To będzie pierwsze wydawnictwo w Plas Teg Records, czyli wytwórni, która będzie starała się spełnić jego – tragicznie przerwane – muzyczne przeznaczenie – zapowiedział Patrick Adams na Instagramie.

Gdzie szukać pomocy? Jeśli znajdujesz się w trudnej sytuacji i chcesz porozmawiać z psychologiem, dzwoń pod bezpłatny numer 800 70 2222 całodobowego Centrum Wsparcia dla osób w kryzysie. Możesz też napisać maila lub skorzystać z czatu, a listę miejsc, w których możesz szukać pomocy, znajdziesz TUTAJ.

Zobacz także: Zobacz też: Książę Filip nie żyje. "To osobisty dramat królowej Elżbiety"
Autor: EKO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić