o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
ESO
|

Grzeszna miłość klawisza. Pracownik aresztu w Olsztynie skazany

4
Podziel się

36-letni strażnik więzienny, który pracował w Areszcie Śledczym w Olsztynie został skazany na pięć lat więzienia za podżeganie do zabójstwa więźnia. Wszystkiemu winna jest grzeszna miłość.

Grzeszna miłość klawisza. Pracownik aresztu w Olsztynie skazany
Areszt śledczy w Olsztynie. (Newspix)
bEiLrXfp

Wszystko zaczęło się od tego, że 36-letni Łukasz R. zapoznał się bliżej w Areszcie Śledczym w Olsztynie z jednym z osadzonych. Robert H. z Dobrego Miasta trafił do więzienia za skup papierosów z przemytu. Strażnik więzienny miał skarżyć się osadzonemu na trudną sytuację finansową. Więzień chciał mu pomóc, więc załatwił mu pracę jako taksówkarz w firmie swojej przyjaciółki.

Łukasz R. w ramach wdzięczności przekazywał paczki poza przydziałami oraz dzielił się poufnymi informacjami zawodowymi z innymi osadzonymi. Strażnik więzienny zaczął fascynować się także środowiskiem pseudokibiców i światem przestępczym.

bEiLrXfr

Romans klawisza z ukochaną więźnia

Gdy osadzony Rober H. wyszedł na przepustkę, dowiedział się, że klawisz nie tylko jeździł jego taksówką, ale też zostawał na noc u niego w domu. Łukasz R. miał romans z przyjaciółką więźnia, która pomogła mu w zdobyciu drugiej pracy.

bEiLrXfx

Według śledczych Łukasz R. posunął się jeszcze dalej. Mężczyzna miał zaproponować innemu osadzonemu zamordowanie Roberta. Prokuratura postawiła podejrzanemu trzy zarzuty: nakłanianie do zabójstwa, przekroczenie uprawnień oraz udzielanie nieupoważnionym osobom informacji. Oskarżony przyznał się prawie do wszystkiego, poza podżeganiem do zabójstwa. Sąd Okręgowy w Olsztynie skazał 36-letniego Łukasz R. na 5 lat więzienia.

Zobacz także: Strażnik więzienny zdradza swoje sekrety
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bEiLrXfS
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(4)
Ffvbb
9 miesięcy temu
Śmieszny wyrok.
pawel
9 miesięcy temu
w tym kraju tylko ryba nie bierze ...
karorek
9 miesięcy temu
Teraz to się klawisz dowie co to prawdziwa miłość
bEiLrXfT
Kadta
9 miesięcy temu
Całe 5 lat?! Nie za dużo? W końcu za batoniku jest więcej! Chory kraj, chora kasta!
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić