aktualizacja 

Nie żyje syn Bobbiego Browna. Miał 28 lat

13

W środę po południu potwierdzono zgon Bobbiego Browna Jr. Syn słynnego piosenkarza odszedł w wieku 28 lat.

Nie żyje syn Bobbiego Browna. Miał 28 lat
Nie żyje syn Bobbiego Browna. (Instagram)

To kolejna w ostatnich latach tragedia w rodzinie Brownów. Najpierw w wyniku przedawkowania substancji odurzających odeszła Whitney Huston, która do 2007 roku była żoną Bobbiego.

W 2015 roku odeszła córka Whitney i Browna. Kristina doznała poważnego uszkodzenia mózgu, które również było spowodowane przedawkowaniem narkotyków. Przez miesiąc leżała w hospicjum, jednak w lipcu 2015 roku zmarła mając jedynie 22 lata.

W środę z kolei, podano do informacji publicznej wiadomość, że nie żyje syn Bobbiego Browna. Mężczyzna został znaleziony w swoim domu w Los Angeles. Na miejsce wezwano pogotowie z powodu "nagłego wypadku". Zgon stwierdzono na miejscu.

Jak czytamy w CNN, przyczyny śmierci mężczyzny nie podano. Agent rodziny Brownów w oficjalnym oświadczeniu uniknął odpowiedzi na to pytanie, mówiąc, że nie będzie więcej komentarzy w sprawie.

Funkcjonariusze Departamentu Policji w Los Angeles zapewniają jednak, że nie ma podejrzeń, by mogło dojść do przedawkowania. Potwierdzają śmierć mężczyzny, ale nie komentują przyczyny śmierci.

Warto wspomnieć, że w styczniu tego roku odszedł również Nick Gordon. Był partnerem Kristiny Brown oraz był związany z rodziną Whitney Huston. Zmarł w wyniku przedawkowania heroiny.

Zobacz także: Sklepy meblowe otwarte szybciej, a inne nie? Wiceminister tłumaczy
Autor: MMC
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić