Niemowlę w stanie krytycznym. Matka i konkubent trafili do aresztu

8

Do szpitala w Koszalinie przywieziono dziewięciomiesięczną dziewczynkę z licznymi obrażeniami. Dziecko miało pękniecie kości potylicy i krwiaki w mózgu. Prokuratura aresztowała matkę i jej konkubenta.

Niemowlę w stanie krytycznym. Matka i konkubent trafili do aresztu
Ginekolog okaleczył swoją żonę. (Getty Images)

Do zdarzenia doszło w czwartek. Kobieta zadzwoniła na pogotowie, ponieważ jej dziewięciomiesięczna córka straciła przytomność. Na miejsce została wysłana karetka.

Dziecko w stanie krytycznym

Stan dziewczynki był krytyczny. Lekarze w szpitalu stwierdzili liczne obrażenia głowy, które nie mogły powstać przez przypadek. Na miejsce wezwano policję.

Wszczęte zostało śledztwo z artykułu, który mówi o spowodowaniu ciężkich obrażeń ciała prowadzących do choroby realnie zagrażającej życiu. Zarzuty w tej sprawie usłyszała matka dziecka oraz jej konkubent - powiedział Onetowi prok. Ryszard Gąsiorowski z Prokuratury Okręgowej w Koszalinie.


Matka dziecka i jej konkubent nie byli wcześniej karani. Byli uważani za porządną parę. Nigdy wcześniej nie byli karani. Związali się kiedy kobieta była już w ciąży.

Z całą pewnością potrzebne będą opinie biegłych lekarzy specjalistów, czy taka możliwość w ogóle jest. Czy faktycznie tak poważne obrażenia mogły wystąpić w wyniku wypadku - zaznacza prok. Gąsiorowski.

Para nie przyznała się do winy. Oboje utrzymują, że obrażenia dziecka powstały w wyniku nieszczęśliwego wypadku.

Zobacz także: Trzaskowski wzburzony. Tak ocenił działanie Dudy i PiS
Autor: ABA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić