o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
ABA
|

Niepokojące zdjęcia rentgenowskie. Pokazują jak działają szczepionki

496
Podziel się

Jeden z amerykańskich lekarzy zajmujących się pacjentami z COVID-19 opublikował zdjęcia rentgenowskie chorych pacjentów. Na jednym z nich widać płuca osoby zaszczepionej, a na drugim płuca osoby, która nie przyjęła szczepionki.

Niepokojące zdjęcia rentgenowskie. Pokazują jak działają szczepionki
Lekarz pokazał jak działa szczepionka. (Facebook)
bECzbuoR

Lekarz udostępnił dwa zdjęcia rentgenowskie płuc zakażonych koronawirusem. Jeden z pacjentów był zaszczepiony, a drugi nie. Różnica w przebiegu choroby jest kolosalna.

Jak naprawdę działają szczepionki?

Dr Ghassan Kamel pracuje SSM Health Saint Louis University Hospital w Missouri i od marca ubiegłego roku zajmuje się chorymi na COVID-19. Aby zachęcić do szczepień, pokazał zdjęcia chorych płuc i jaki wpływ ma na nie szczepionka.

bECzbuoT

Na zdjęciu rentgenowskim chorego, ale zaszczepionego pacjenta nie widać żadnych niepokojących zmian w płucach. Natomiast u zakażonej, ale niezaszczepionej osoby płuca są zabielone. Lekarz wyjaśnia, że to zmętnienie płuc, czyli zacienienia typu mlecznego szkła widoczne dopiero na skanach tomografu komputerowego.

Zmętnienia płuc wskazują zwykle, że płuca są wypełnione np. płynem. To może nie tylko utrudniać oddychanie, ale także prowadzić do poważniejszych schorzeń.

bECzbuoZ

Doktor Kamel powiedział, że osoby ze zmętnieniem płuc, częściej potrzebują pomocy medycznej. Częściej trafiają na oddział intensywnej terapii i wymagają podłączenia do respiratora. Lekarz dodał, że prawdopodobnie gdyby zaszczepiona osoba trafiła do szpitala nie potrzebowałaby takiego leczenia.

Mogą wymagać respiratora lub zostać zaintubowani i zasadniczo podtrzymywania życia. Jeśli nie lubisz nosić maski to z pewnością nie spodoba ci się respirator – powiedział Kamel dla stacji KSDK.
bECzbupa
Zobacz także: Brutalny atak w Katowicach. Policja prosi o pomoc w ustaleniu napastnika
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bECzbupu
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(496)
Luis
miesiąc temu
Czyli te lepsze Płuca są od niezaszczepione go człowieka chemia a te gorsze po przyjęciu tej chemicznej substancji. Tak wygląda prawda.
agent tomek
miesiąc temu
Jakby teraz wprowadzali na rynek penicylinę to zapewne byście mordy darli że wam pleśń wstrzykują
staw
2 miesiące temu
Co za idiotyzm a dlaczego nie wzięto pacjenta niezaszczepionego z lepszym zdjęciem. Co to za porównanie dla debili. Takich zdjęć i u zaszczepionych są miliony i każde inne
bECzbupv
sdfghjkl
2 miesiące temu
ach, jakże by inaczej... znowu dowód na to, że szczepienie jest fajne. Żadnych informacji negatywnych o szprycach. to już jest religia. tak jak Maryja była bez żadnego grzechu mimo, że przecież była człowiekiem tak i te szpryce są bez jakiejkolwiek skazy. I nie próbuj mówić inaczej bo podważasz główny dogmat wiary szczypawkowej: szczypawki chronią przed wszystkim i nie wywołują żadnych ale to żadnych niepożądanych objawów.
dr Henryk
2 miesiące temu
kto wierzy oszustom jest sam sobie winien
klasyk
2 miesiące temu
wprowadzenie 5G w 2020r, podwyższenie norm promieniowania elektromagnetycznego o 100 razy, panedmia w 2020, szczepionki po klku miesiacach gotowe do uzycia, Nowy ŁAd przypadek?cos swita?
fgf
2 miesiące temu
Zrobcie sobie przeswietlenie kupy to wyjdzie jak dziala PIS.
Puk puk
2 miesiące temu
Widzę że na wszystkich forach, piszą sami lekarze i doktorzy medycyny.
kler
2 miesiące temu
jakos w afryce nikt nie choruje, moze dlatego że nie podpisali umowy z Gatsem o wprowadzenie technologii 5G jesli wszyscy przyjma radioaktywne nano przkazniki w formie szczepionek?
kler
2 miesiące temu
jakos w afryce nikt nie choruje, moze dlatego że nie podpisali umowy z Gatsem o wprowadzenie technologii 5G jesli wszyscy przyjma radioaktywne nano przkazniki w formie szczepionek?
heniozgór
2 miesiące temu
Do tych pajaców co nie chcą się szczepić powinni strzelać z Dmuchawek takich jak mają Indianie w Amazonii czy Peru!:D :D Pójdzie szybko sprawnie i ładnie, a nie prosić, przekonywać, etc. Po co to komu??
jarek
2 miesiące temu
możecie sie szczepic co tydzien ja podziekuje
gdap
2 miesiące temu
takie zmętnienie płuc może być po lekach czy astmie oskrzelowej lub odmie płucnej a nie w ludziach niezaszczepionych bardziej uwidocznione zmętnienie rozumowania macie w mózgu i już urojenia na różne mutacje i na posłuch płuc albo nie jednym lekarzom trzeba zbadać słuch
bECzbupn
Pustelnik
2 miesiące temu
Święty Ojciec Kolbe też się zaszczepił na ochotnika-więc zaszczep się i ty ,bo to też szczepionka na ochotnika a ten święty dał przykład jak należy postąpić więc idź w jego ślady
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić