Nysa. Tragedia podczas wieczoru panieńskiego. Nie żyje kobieta

195

To miał być szczęśliwy dzień, ale skończył się tragicznie. Na wieczorze panieńskim organizowanym w Nysie (woj. opolskie) doszło do makabrycznego incydentu. Podczas rekreacyjnej przejażdżki wycieczkową kolejką jedna z uczestniczek imprezy wypadła z pojazdu i została przez niego przejechana.

Nysa. Tragedia podczas wieczoru panieńskiego. Nie żyje kobieta
Tragedia na wieczorze panieńskim w Nysie (Getty Images)

Tragedia rozegrała się późnym wieczorem w piątek 16 lipca w Nysie. Jedną z atrakcji wieczoru panieńskiego była przejażdżka wycieczkową ciuchcią w centrum miejscowości. W pojeździe uczestniczki imprezy bawiły się i tańczyły. Nic nie zapowiadało nadchodzącego dramatu.

Nysa. Tragedia podczas wieczoru panieńskiego

W pewnym momencie zabawy jedna z kobiet wypadła z wagonu, a następnie została przejechana przez kolejkę - twierdzą świadkowie zdarzenia, do których dotarł lokalny portal nowinynyskie.co.pl.

Początkowo pomocy 36-latce udzielili świadkowie incydentu. Wkrótce na miejsce dotarli ratownicy, którzy przejęli akcję ratunkową. Po długiej reanimacji kobieta została przewieziona do szpitala.

Niestety na skutek poniesionych obrażeń 36-latka zmarła - poinformował Dariusz Świątczak, Zespół Prasowy KWP w Opolu w rozmowie z portalem.

Ofiara to mieszkanka powiatu nyskiego. Dokładne okoliczności zdarzenia ustala nyska policja.

Zobacz także: Czołowe zderzenie samochodu z autobusem. Przerażające wideo ze Śląska
Autor: SSŃ
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić