Dramat w Ostrołęce. Wpadł do lodowatej Narwi

Chwile grozy w Ostrołęce. Pewien mężczyzna wpadł do lodowatych wód rzeki Narwi. Tonący został na szczęście uratowany przez policjantów, którzy niezwłocznie zainterweniowali.

Policjanci uratowali mężczyznę?Policjanci uratowali mężczyznę?
Źródło zdjęć: © Policja

Pewien mężczyzna topił się w rzece Narwi. Funkcjonariusze z Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce otrzymali zgłoszenie dotyczące osoby, która wpadła do lodowatej wody w pobliżu plaży miejskiej. Na miejsce zdarzenia szybko zostali skierowani funkcjonariusze patrolujący miasto.

Na miejsce niezwłocznie przybyli policjanci. St. sierż. Ariel Mrozek i sierż. Łukasz Miłek byli najbliżej miejsca zdarzenia. Oczom funkcjonariuszy ukazał się tonący mężczyzna, którego natychmiast wyciągnęli z lodowatej wody. 50-letni mieszkaniec Ostrołęki był bardzo zziębnięty, dlatego nałożono na niego tzw. folię życia i umieszczono w radiowozie.

Mężczyźnie niedługo później została udzielona pomoc. Policjanci przekazali go pod opiekę ratowników medycznych. Następnie w stanie lekkiego wyziębienia mieszkaniec Ostrołęki został przetransportowany do szpitala. Policja podkreśla, że dzięki skutecznym i szybkim działaniom funkcjonariuszy i świadka zdarzenia, 50-latkowi nic się nie stało.

Wybrane dla Ciebie