o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
EKO
|

Obok domu Meghan i księcia Harry’ego odnaleziono ludzkie szczątki

20
Podziel się

Niedaleko posesji księcia Harry'ego i Meghan Markle w stanie Kalifornia dokonano przerażającego odkrycia. Okazało się, że spoczywały tam szczątki człowieka. Kolejne niespodzianki przyniosła ich sekcja – okazało się, że liczą sobie tysiące lat.

Obok domu Meghan i księcia Harry’ego odnaleziono ludzkie szczątki
Meghan Markle i książę Harry nie posiadali się ze zdumienia. W ich sąsiedztwie spoczywały szczątki (zdjęcie ilustracyjne) (Getty Images, Chris Jackson/Staff)
bEEblddx

Jak podaje "Daily Mail", kości znajdowały się zaledwie kilka metrów od posesji należącej do książęcej pary. Spoczywały na głębokości około 1 m, a eksperci ocenili, że należały do kogoś młodego.

Szczątki obok posesji księcia Harry'ego i Meghan Markle. Do kogo należały?

Po zbadaniu kości okazało się, że śledczy nie mają do czynienia z przestępstwem, lecz odkryciem archeologicznym. Wiek odnalezionych szczątek oceniono aż na około 11 tysięcy lat – prawdopodobnie należały więc do jednego z pierwszych mieszkańców tej okolicy.

bEEblddz

Szczegółowe badania nad kośćmi powierzono ekspertom w dziedzinie antropologii. Pojawiły się przypuszczenia, że należały one do członka plemienia Chumash, które około IX wieku p.n.e. zamieszkiwało ten obszar. Jednak naukowcy nabiorą pewności dopiero po przeprowadzeniu szczegółowych testów.

bEEblddF

Meghan Markle i książę Harry zamieszkują w dzielnicy Montecito w hrabstwie Santa Barbara. Wybór pary padł na posiadłość o wartości niespełna 10 milionów dolarów (ponad 36 i pół miliona złotych). Do ich dyspozycji pozostają m.in. kino, spa, siłownia, basen oraz kort tenisowy.

Zobacz także: Zobacz też: Meghan Markle zawsze stawiała na swoim. Jej zachowanie było nie do przyjęcia
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bEEbldea
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(20)
Redaktorze
4 miesiące temu
Zamiast siedzieć i usuwać komentarze przeczytaj swój tekst i usuń SWOJE byki. Tak będzie lepiej.
Mila
4 miesiące temu
Obok domu i niedaleko posesji to szalona różnica. Lepiej posługiwać się nazwą jednego obiektu a nie pisać bzdur redaktorze.
Co to takiego...
4 miesiące temu
Szczątków, nie szczątek!!! Ludzie, czy już nikt nie potrafi posługiwać się poprawnie językiem polskim? Jak można pisać cokolwiek publicznie, robiąc w każdym artykule błędy? Dosłownie każdy artykuł zawiera błędy,nie wspominając o komentarzach, ale przynajmniej ktoś, kto nazywa siebie 'redaktorem', powinien prezentować choć minimalny poziom wiedzy o tym, jakim językiem mówi i pisze, albo niech chociaż ktoś mądrzejszy sprawdza tekst przed publikacją..choć jest obawa, że już trudno takich znaleźć.
bEEbldeb
Polucjant
4 miesiące temu
To jakaś epidemia, nie tak dawno koło domu Zielińskiego Pana od wszystkiego znaleziono głowę, zdaje się nawet tego bałwana... Taki zalatany, że głowę zgubił.?
Widz.
4 miesiące temu
To zapewne (celowo z małej litery) megan w swej fałszywej naturze pożarła jakąś niewinną ofiarę, a puźniej zakopała u sąsiada w ogrodzie (może nie chciała zapłacić za jakąś usługę, wcale bym się nie zdziwł). I żeby nie było, nie mam żadnego problemu z kolorem skóry, ale nie mam zrozumienia nad osobami fałszywymi o własnej wyszości nad innymi. Nad tym nie ma i nie będzie zrozumienia, a ona jest z całą pewnością fałszywą osobą jeszcze się nie raz przekonacie.!!!
Co za syf
4 miesiące temu
Tylko Polacy zachwycają się kimś ,dennym a oni zabijają i biją Polaków
Komarek
4 miesiące temu
Kogo to obchodzi ???
Komarek
4 miesiące temu
Sikorskiego nie żal ?????????
Co za syf
4 miesiące temu
To ten co latał że swastyką na ramieniu za młodu ,na baletach ok ,zaraz zdejmą mój wpis ,Polaczki
Sylwester
4 miesiące temu
A to ten co latał że swastyką za młodu ,no tak
Jaaa
4 miesiące temu
Przerażającego odkrycia? A co przerażającego jest w kościach?
Adolf Ch.
4 miesiące temu
Ja też ostatnio dokonałem przerażającego odkrycia. Na chodniku leżały szczątki jakiegoś żula i nikt nie chciał tego G. posprzątać.
Robert Rob
4 miesiące temu
Książe Filip pewnie
bEEblddT
Ilona
4 miesiące temu
"Wiek odnalezionych SZCZĄTEK"... 😆 Proszę, używajcie słownika.
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić