Mateusz Domański
Mateusz Domański| 

Obraźliwe wpisy w internecie. Krwawa zemsta 15-latka z gminy Cyców w "realu"

276

Łęczyńscy policjanci zatrzymali 15-latka, który ugodził nożem swojego rówieśnika. To efekt sprzeczki pomiędzy nastolatkami. Poszło o wpisy w internecie.

Obraźliwe wpisy w internecie. Krwawa zemsta 15-latka z gminy Cyców w "realu"
15-latek ugodził nożem rówieśnika (Pixabay)

O krok od tragedii. 15-latek zezłościł się na swojego rówieśnika, który umieszczał na portalach obraźliwe wpisy. Postanowił zareagować w niedopuszczalny sposób. Ugodził nożem 15-letniego kolegę.

Do zdarzenia doszło w czwartek wieczorem na terenie gm. Cyców. Podczas spotkania na ulicy dwóch 15-latków doszło do nieporozumienia, którego powodem miało być zamieszczanie obraźliwych wpisów na portalach społecznościowych. Podczas kłótni jeden z nich wyjął nóż i ugodził kolegę - relacjonują policjanci.

Poszkodowany telefonicznie powiadomił o zdarzeniu swoją siostrę. Właśnie ona razem z matką zawiozła poszkodowanego do szpitala.

Życiu poszkodowanego nie zagraża niebezpieczeństwo

Na szczęście to dramatyczne zdarzenie nie zakończyło się w najgorszy możliwy sposób. 15-latek przeżył i nic nie zagraża jego życiu.

Nastoletni napastnik trafił z kolei w ręce policjantów. Zebrane materiały zostaną przekazane do Sądu Rodzinnego ds. Nieletnich, gdzie zostanie zastosowany środek karny adekwatny do popełnionego czynu.

Czytaj także:

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić