Mateusz Domański
Mateusz Domański| 

Co za poświęcenie Miśka Koterskiego. Dla roli Edwarda Gierka wyhodował wielki brzuch!

10

Trwają zdjęcia do nowego filmu opowiadającego historię Edwarda Gierka. Główną rolę w tej produkcji zagra Misiek Koterski. Aktor musiał przejść ogromną metamorfozę, by sprostać oczekiwaniom.

Co za poświęcenie Miśka Koterskiego. Dla roli Edwarda Gierka wyhodował wielki brzuch!
Misiek Koterski pokazał się bez koszulki. Ale brzuch! (facebook.com, Misiekoterski)

Misiek Koterski musiał się bardzo mocno poświęcić, by móc jak najlepiej odzwierciedlić wygląd Edwarda Gierka. Aktor przytył aż 15 kilogramów. Dotychczasowe zdjęcia nie pokazywały jednak tego, jak mocno urósł jego brzuch.

Przy okazji wczasów w Chorwacji Koterski pokazał się bez koszulki. Na zdjęciu dokładnie możemy zaobserwować, jak duży jest brzuch głównego bohatera filmu o Gierku.

Dla porównania dodał zdjęcie sprzed roku. Różnica jest ogromna.

Dzień dobry! Pozdrowienia z wakacji! Jeśli ktoś wątpił w autentyczność mojego poświęcenia dla roli, przedstawiam wam w całej okazałości, jest i on Big BEN. Dla porównania wrzucam zdjęcie sprzed roku, podczas realizacji "Swingersów". Z Benem musimy jeszcze pobyć razem do końca września, a potem wracam do formy. Nie ukrywam, że będę za nim tęsknił, zawsze są jakieś plusy i minusy w każdej sytuacji, np. Mały Książę na moim brzuszku też podrósł i nigdy nie chodzi głodny. A teraz idę podkarmić ich dwoje pysznymi chorwackimi przysmakami! - napisał Misiek na Instagramie.
Trwa ładowanie wpisu:instagram

Co zobaczymy w filmie o Edwardzie Gierku?

"Film opowiadał będzie o latach pomiędzy rokiem 1970 a 1982, czyli od momentu, gdy Edward Gierek objął stanowisko I sekretarza PZPR i wyjechał do Warszawy, po czas po opuszczeniu ośrodka internowania, kiedy nieomal ociera się o śmierć. To opowieść o człowieku i o jego relacjach rodzinnych, a w tle będą historyczne wydarzenia. Cóż, trudno byłoby się odciąć od zdarzeń, które wówczas zachodziły” – przekazał cytowany przez wirtualnemedia.pl producent filmu o Gierku, Janusz Iwanowski.

Czytaj także:

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić