aktualizacja 

Obrzucali się śnieżkami. Po chwili robił to cały park. Słono za to zapłacą

125

Wielka bitwa na śnieżki. Anglicy mieszkający w okolicy parku Leeds, najwyraźniej zapomnieli na chwilę o pandemii koronawirusa i w pełni poczuli smak zimy. Teraz, o ile policja zidentyfikuje biorących udział w zabawie, a z tej opublikowano dziesiątki filmów w sieci, uczestnikom grozi wysoka kara grzywny.

Obrzucali się śnieżkami. Po chwili robił to cały park. Słono za to zapłacą
Bitwa na śnieżki w Anglii. (Twitter, The Sun)

W czwartek w parku w Leeds doszło do wielkiej bitwy śnieżnej. Na początku śnieżkami rzucało się kilka osób, jednak po chwili dołączyło do nich kilka kolejnych, aż na końcu w zabawie brały udział setki osób.

"To nie jest ważny powód, aby wychodzić z domu", podkreślają policjanci. Dlatego teraz uczestnikom śnieżnej bitwy grożą poważne konsekwencje w postaci sporych grzywien do zapłacenia za kilka godzin rozrywki.

Filmy z bitwy podbiły internet, a w szczególności Twittera. Jednych rozbawił widok radośnie obrzucających się śnieżkami ludzi. Drudzy zwracali uwagę, że choć zabawa jest świetna, to jednak "nie jest to miejsce ani czas" na bitwy na śnieżki.

Trwa ładowanie wpisu:twitter

Podczas zabawy wielu uczestników nie miało zasłoniętych ust, nie mówiąc już o zachowaniu dystansu społecznego. Obecnie obostrzenia w Wielkiej Brytanii nakazują, aby w celach sportowych wychodzić z domu w samotności lub najwyżej w towarzystwie jednej osoby. Anglicy zapomnieli jednak o obostrzeniach i radośnie dali pochłonąć się zabawie, za którą mogą teraz słono zapłacić.

Autor: HNM
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić