oprac. Jakub Artych| 

Olejnik nagle przerwała rozmowę w TVN24. Zamęt na wizji. Ale wpadka!

1167

Monika Olejnik jest niekwestionowaną gwiazdą stacji TVN, a na pracy w telewizji zjadła zęby. Ale i jej zdarzają się wpadki. Tak było podczas ostatniego wydania programu "Kropka nad i". Cóż, telewizja na żywo rządzi się swoimi prawami!

Olejnik nagle przerwała rozmowę w TVN24. Zamęt na wizji. Ale wpadka!
Wpadka w TVN24. Zdezorientowana Monika Olejnik usłyszała dziwne głosy (Getty Images, Foto Olimpik/NurPhoto)

W poniedziałek w "Kropce nad i" w TVN24 gościem Moniki Olejnik był Radosław Sikorski, który komentował wyrok Trybunału Konstytucyjnego i postawę obozu władzy wobec wspólnoty europejskiej. Do zrozumienia sytuacji w Polsce posłużył się sportową metaforą.

To jest tak, jakby nasza reprezentacja pojechała na mundial i powiedziała: "wy tu macie swoje zasady, ale nasz PZPN uchwalił nasze, patriotyczne, polskie zasady gry w piłkę nożną i nam wolno używać ręki w polu karnym". Oni mają do wyboru - albo nas przekonać, że jednak obowiązują wspólne zasady, albo gra jest niemożliwa - powiedział na antenie TVN24.

W pewnym momencie Olejnik wywołała uśmiech na twarzy Sikorskiego. Nie chodziło jednak o kolejne pytanie, tylko nagłe zachowanie prowadzącej.

Gadają cały czas tam z tyłu - powiedziała prowadząca program Monika Olejnik, która była skutecznie zagłuszana i nie słyszała wypowiedzi Radosława Sikorskiego. - Przepraszam, nie usłyszałam, co pan powiedziałzwróciła się do swojego gościa.
Myślę, że pani mgr Przyłębska jest tak samo niezależna od prezesa Kaczyńskiego, jak pan minister Marek Suski - powtórzył Sikorski.

24 lata programu

Wydanie premierowe "Kropki nad i" zostało nadane 3 października 1997 na antenie TVN. Pięć lat później postanowiono przywrócić wieczorne nadawanie programu na antenie TVN. Od 2006 roku program pojawia się już regularnie na antenie TVN24.

Zobacz także: Wyjście Polski z Unii Europejskiej? Mieszkanka Warszawy oburzona działaniami Kaczyńskiego
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić