aktualizacja 

Panna młoda zaskoczyła na weselu. Takiego tańca jeszcze nie widzieliście

85

Panna młoda zaskoczyła wszystkich gości swoim występem na weselu. Kobieta ubrana w bardzo skąpą sukienkę bez pleców, która odsłaniała niemal nagie pośladki, wykonała bardzo wyzywający pierwszy taniec dla swojego ukochanego. Wielu internautów krytycznie oceniło zachowanie panny młodej.

Panna młoda zaskoczyła na weselu. Takiego tańca jeszcze nie widzieliście
Panna młoda zaskoczyła nie tylko swojego męża, ale wszystkich gości swoim pierwszym tańcem. (Twitter)

Fragmenty nagrań z pierwszego tańca panny młodej zamieszczone na Twitterze stało się wirusowe w sieci i obejrzało je już ponad 3 miliony internautów. Na początku filmu widzimy, jak pan młody siedzi na krześle, a panna młoda w bardzo skąpym ubraniu zaczyna gładzić go po włosach.

Następnie panna młoda prezentuje się przed swoim mężem, pokazując odsłonięte pośladki. Kobieta miała na sobie tylko białe stringi i błyszczącą sukienkę z wyciętymi plecami.

Na nagraniu widzimy także druhny, które towarzyszą pannie młodej w tańcu. One nie zdecydowały się jednak na tak odważny i wyzywający strój jak gwiazda tego wieczoru. Mają na sobie długie białe sukienki z rozporkiem.

W pewnym momencie panna młoda rzuca się na podłogę i zaczyna twerkować. Cały czas jest odwrócona pośladkami do swojego męża. Goście wydają się zadowoleni z występu panny młodej i jej druhen. Na nagraniu słychać okrzyki radości.

Opublikowane w sieci wideo stało się powodem do dyskusji pomiędzy internautami. Zdania internautów są podzielone jeśli chodzi o nietypowe wystąpienie panny młodej. Jedni krytykują jej strój oraz zachowanie i uważają, że taniec był ordynarny i tandetny. Inni są zdania, że występ panny młodej był zabawny i kreatywny.

Druhny są w to zamieszane? Nikt tego nie przerwał? - pyta poirytowana wystąpieniem panny młodej internautka.
To smutne, że nie możesz nawet bawić się na własnym weselu bez bycia osądzonym - czytamy w komentarzach pod filmem.
Ona jest szczęśliwa, on szczęśliwy, wszyscy są tam szczęśliwi, a wszyscy krytykują w sieci - oceniła internautka.
Trwa ładowanie wpisu:twitter
Zobacz także: Maryla Rodowicz wspomina romans z Danielem Olbrychskim: "To była wielka miłość i namiętność"
Autor: ESO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić