Partner namówił ją na lifting pośladków. Zabieg okazał się zabójczy

2

Lygia Fazio zdecydowała się na operację podniesienia pośladków. Atrakcyjna Brazylijka nie zrobiła jednak tego z własnej inicjatywy, lecz pod presją partnera. Decyzja okazała się tragiczna w skutkach. 40-latka zmarła, osieracając dwoje dzieci.

Partner namówił ją na lifting pośladków. Zabieg okazał się zabójczy
Lygia Fazio pod presją partnera zdecydowała się na lifting pośladków. Decyzja okazała się tragiczna w skutkach (Instagram, lygiafazio)

Jak informuje portal Mirror, Lygia Fazio nie zastanawiała się nad operacją powiększenia pośladków. Z czasem jednak Brazylijka postanowiła ulec naleganiom ówczesnego partnera i poddała się liftingowi dolnych partii ciała. Przeprowadzający zabieg lekarz dopuścił się jednak poważnego błędu w sztuce.

Lifting pośladków. Brazylijka umiera po zabiegu upiększającym

Lekarz, z którego usług zdecydowała się skorzystać Lygia Fazio, doprowadził do przedostania się do organizmu pacjentki niebezpiecznych substancji. W tym – silikonu przemysłowego oraz PMMA, czyli specjalnego polimeru, służącego m.in. do wytwarzania szkła akrylowego.

Lygia Fazio spędziła aż trzy miesiące w szpitalu. W trakcie pobytu 40-latki w placówce medycznej lekarze dokładali wszelkich starań, żeby usunąć z jej organizmu wszystkie szkodliwe substancje. Zakażenie było jednak tak rozległe, że Fazio dostała udaru, który ostatecznie doprowadził do jej śmierci – i to mimo udzielenia jej profesjonalnej pomocy.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Zobacz też: Przez operacje plastyczne otarła się o śmierć

Brazylijka osierociła dwóch synów – Daviego i Thor. Wiadomość o tragedii ogłoszono m.in. na Instagramie Fazio, gdzie śledziło ją aż 949 tys. użytkowników. Bliscy 40-latki nie kryją gniewu z powodu popełnionych przez lekarza błędów, które ostatecznie doprowadziły do cierpienia, a potem śmierci jego pacjentki. Do wiadomości publicznej nie podano, czy medyk usłyszał jakiekolwiek zarzuty w związku z tragedią.

Jak długo jeszcze ci mordercy lekarze będą stosować na ludziach PMMA?! To jest przestępstwo! To powinno być zakazane! Spoczywaj w pokoju, Lygio – napisał jeden ze znajomych zmarłej na jej koncie na Instagramie.
Trwa ładowanie wpisu:instagram
Autor: EKO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić