Pasażerowie przeżyli szok. Zobaczyli to w zapełnionym pociągu

28

Ogromnego, 3,5-centrymetrowego różowego ptasznika chilijskiego znaleźli pasażerowie londyńskiego pociągu. Jak się okazało, pająka na siedzeniu zostawił jeden z podróżujących. Na szczęście, nikomu z przebywających w pociągu pasażerów nic się nie stało — szybko wezwali odpowiednie służby.

Pasażerowie przeżyli szok. Zobaczyli to w zapełnionym pociągu
Ogromnego ptasznika znaleźli pasażerowie pociągu (Twitter)

Do nietypowego zdarzenia doszło w pociągu w okolicach London Bridge. Pasażerowie podróżowali nim do centrum stolicy Wielkiej Brytanii, gdy nagle zauważyli, że na jednym z siedzeń stoi porzucone pudło.

Ogromny pająk w pociągu

Początkowo nikt nie zwracał na niego uwagi, aż jeden z podróżujących nie zauważył, że w środku coś się porusza. Jak się okazało, w pozostawionym pojemniku siedział ogromny południowoamerykański pająk.

Pasażerowie na szczęście zachowali zimną krew i natychmiast zareagowali. Na jednej ze stacji pojemnik z niebezpiecznym włochatym pająkiem przekazali obsłudze stacji, która wezwała odpowiednie służby.

Trwa ładowanie wpisu:twitter

Weterynarze szukają właściciela

Weterynarze, którzy przyjechali na miejsce, ustalili, że jest to ptasznik chilijski różowy. Jak powiedzieli, choć może wyglądać nieco przerażająco, nie jest jadowity. Ma jednak ostre kły, którymi potrafi niezwykle boleśnie ugryźć.

Ptasznik jest zazwyczaj łagodny, choć zdarzają się osobniki bardziej agresywne. Teraz pająk przebywa w szpitalu weterynaryjnym South Essex. Teraz weterynarze proszą jego właściciela o kontakt.

Zobacz także: Strusie uciekły z zagrody. Zaskakujące wideo z ulic miasta
Autor: BA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić