Paweł Jastrzębski poszukiwany listem gończym. Policja apeluje o pomoc

110

Sąd Okręgowy w Opolu wydał list gończy w sprawie Pawła Jastrzębskiego. Mężczyzna jest poszukiwany przez policjantów z Komisariatu II Policji w Opolu. Nie wiadomo, w jakich rejonach może obecnie przebywać.

Paweł Jastrzębski poszukiwany listem gończym. Policja apeluje o pomoc
Paweł Jastrzębski (Policja)

Mundurowi donoszą, że Paweł Jastrzębski jest poszukiwany listem gończym. "Policjanci z Komisariatu II Policji w Opolu, na podstawie listu gończego wydanego przez Sąd Okręgowy w Opolu, poszukują Pawła Jastrzębskiego. Osoby posiadające jakiekolwiek informacje o miejscu pobytu poszukiwanego, proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z Komisariatem II Policji w Opolu tel. 47 864 26 25 lub z najbliższą jednostką Policji pod numerem alarmowym 112" - czytamy na stronie internetowej policja.pl.

Paweł Jastrzębski, syn Jerzego, ma 42 lata. Mieszka w Opolu i właśnie ta miejscowość została wskazana jako jego ostatnie znane miejsce pobytu. Nie wiadomo natomiast, w jakich rejonach może znajdować się obecnie.

Policja prowadzi działania mające na celu zlokalizowanie Pawła Jastrzębskiego. Na razie mężczyzna skutecznie ukrywa się przed organami ścigania.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Przyszłość Glapińskiego. Padła zapowiedź

Paweł Jastrzębski poszukiwany. Nie stawił się w zakładzie karnym

W policyjnym komunikacie czytamy również, że "poszukiwany na mocy wyroku łącznego ma do odbycia karę 2 lat i 5 miesięcy pozbawienia wolności między innymi za oszustwo i spowodowanie uszczerbku na zdrowiu. Do chwili obecnej nie stawił się w zakładzie karnym i ukrywa się przed organami ścigania, dlatego sąd wydał za nim list gończy".

Policjanci proszą o pomoc wszystkich, którzy mają jakiekolwiek informacje na temat 42-letniego mężczyzny. "Jednocześnie przypominamy, że za ukrywanie poszukiwanego lub pomaganie mu w ucieczce grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności. Policjanci zapewniają zachowanie tajemnicy co do osoby informującej" - podkreślili mundurowi na policja.pl.

Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić