Pawłowicz złapała księdza za rękę. "Nie do powtórzenia"

13

Krystyna Pawłowicz pojawiła się niedawno na gali 195-lecia "Gazety Polskiej" i swoim zwyczajem podzieliła na Twitterze zdjęciami z tego wydarzenia. Jedno z nich przykuło szczególną uwagę internautów.

Pawłowicz złapała księdza za rękę. "Nie do powtórzenia"
Krystyna Pawłowicz wrzuciła na Twittera przykuwające uwagę zdjęcie (Twitter)

W środę 15 grudnia odbyła się w Warszawie gala upamiętniająca 195-lecie powstania "Gazety Polskiej" - pisma o profilu prawicowo-konserwatywnym, zajmującego się głównie tematami społecznymi, politycznymi i gospodarczymi. Na wydarzeniu pojawiło się wiele znanych osobistości ze środowiska prawicowego, w tym m.in. Krystyna Pawłowicz.

Krystyna Pawłowicz z nietypowym zdjęciem

Sędzia Trybunału Konstytucyjnego aktywnie udziela się mediach społecznościowych, gdzie dzieli się z internautami swoimi opiniami na rozmaite tematy, chętnie publikuje też relacje z eventów, w których uczestniczy. Tak było i tym razem.

Pawłowicz udostępniła kilka zdjęć z gali, jedno z nich jednak bardziej niż inne przykuło uwagę jej obserwatorów. Znana ze swojej religijności była posłanka PiS pozuje na nim z księdzem, którego złapała za rękę. Wyraźnie widać, że dwójka ucieszyła się ze spotkania.

Oprócz bonifratra egzorcysty o. Bruna Neumanna, którego czułym gestem obdarzyła Pawłowicz, na fotografii znaleźli się także sopranistka operowa Dominika Zamara, która wystąpiła na gali oraz katolicki filozof, profesor Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II w Krakowie ks. Dariusz Oko.

Zdjęcie już nie do powtórzenia w tym wyjątkowym składzie - Pawłowicz napisała pod zdjęciem.
Trwa ładowanie wpisu:twitter

W komentarzach internauci zauważyli przede wszystkim, że goście uroczystości nie przestrzegali zasad sanitarnych - na sali pełnej ludzi nie zakrywali ust i nosa, mimo że zdecydowanie nie utrzymywali należytej odległości od siebie. Posypały się też jednak komplementy odnośnie nowej fryzury sędzi TK.

Bardzo ładnie Pani w rozpuszczonych włosach - napisała jedna z internautek.
Wyczytałam w różnych portalach zachwyty nad Pani metamorfozą, no muszę przyznać zasłużone, bardzo ładnie, z klasą - dodała inna użytkowniczka.
Zobacz także: Wróciła do PiS, dostała intratną posadę. Oto komentarz rzecznika
Autor: SSŃ
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić