Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
HNM
|

Pękali ze śmiechu. "W ciągniku zawsze mam włączone Radio Maryja"

551
Podziel się:

Już wkrótce Radio Maryja będzie świętować swoją 30. rocznicę. 30 lat temu o. Rydzyk dał początek medium, które rozrosło się do olbrzymich rozmiarów. Z tej okazji redakcja RM zapytała słuchaczy o ich początek z radiem, a także o wyrażenie opinii na temat oferowanej przez medium ramówki. Internauci pękali ze śmiechu.

Pękali ze śmiechu. "W ciągniku zawsze mam włączone Radio Maryja"
(PAP, Tytus Żmijewski)

Z okazji 30. rocznicy powstania Radia Maryja, która mieć będzie miejsce niebawem, o. Rydzyk zapowiedział coroczne "Dziękczynienie w Rodzinie". Oprócz tego redakcja telewizji Trwam, a także Radia Maryja zapytała słuchaczy i widzów o ich początek z Radiem Maryja.

Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że wypowiedzi te można potraktować z humorem, co też poczynili internauci. Mieli używanie.

Pan Krzysztof "słucha Radia Maryja od rana do nocy"

Rozpoczęła p. Barbara. "Żadne inne radio nie odpowiadało jej nastrojowi psychicznemu", gdy przebywała w szpitalu, stwierdziła jasno. Wtedy pierwszy raz natknęła się na Radio Maryja, a przygoda z medium towarzyszy jej do dziś.

Następnie głos zabrał p. Krzysztof, z zawodu rolnik. Słuchaj Radia Maryja non stop "od rana do nocy", przy pracach w polu we wsi Kalinówka Kościelna.

W ciągnikach mam ustawione i włączone Radio Maryja. Jak tylko wsiadam gra cały dzień, od rana do wieczora. Wszystko po kolei - mówi wesołym głosem, czym rozbroił internautów.

Jak dodała p. Beata, szczególnie lubi rozmowy o "życiu małżeńskim", które prowadzone są także w Radiu Maryja. Jak przyznała - niejednokrotnie dzwoniła do studia, aby porozmawiać o swoich problemach i poprosić o radę.

Zdarzyło się też często dzwonić do tego radia - mówi zachwycona.

A Wy? Dzwoniliście już do Radia Maryja?

Zobacz także: Rodzina Radia Maryja - słuchacze o radiu i telewizji o. Rydzyka
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(551)
Nadawca z lat...
rok temu
Radio Maryja TV TRWAM Polskie Radio Program Pierwszy i TV INFO to najbardziej wiarygodne stacje, tym nietolerancyjnym ubogaconym kulturowo oszołomom którym wydaje się że inteligetne proponuję sprawdzone kołchozniki na słupach które to nadają równo dla wszystkich jednym głosem nie będą mieć wówczas problemu ze zrozumieniem.
Fizyk
rok temu
Ludzie, to geniusz. NIe mam pojecia jak to zrobil i czy w niebie ,czy w piekle wyladuje, ale "leb to mo"
Mic
rok temu
Hipnotyczny sen radia Maryja trwa kasa leci nieświadomy naród buli ostatni grosz wyznając fałszywych bogów lub tego z szafki ludzką ręką uczyniony gwózdkiem do ściany przybity oddają pokłon tym rzeczą którym sami stworzyli 1700 lat wpajania nieprawdy gwałcenia psychiki gwałtów na ciele w Kanadzie ponad 1000 dzieciaków odnalezionych w grobach na placach sprawa z minionego wieku kościelnych ta organizacja jest jak koń trojański w każdym narodzie wprowadzony fałszywy Bóg. W dokumencie "Zrabowana wolność człowieka" można zobaczyć na czym to polega pozdrawiam wolność i spokoju życzę
Rip
rok temu
Fajnie , są niezłomni , kiedyś nadawali mimo awarii , włącznie z telefonami na żywo, nieźle.
And
rok temu
Flora i fauna p. Krzysztofa z Kalinówki Kościelnej też słucha radia maryja?
Gosc
rok temu
Ci internauci którzy nie wiedza nawet na jakich częstotliwościach nadaje Radio Maryja. Ci co słuchają są na tyle nie kumaci ze nie rozumieją o czym słuchają . No faktycznie można się śmiać z tych trolli. Brawo pokazali jak są rozgarnięci inaczej.
qwark
rok temu
współczuję tym ludziom
qwark
rok temu
współczuję tym ludziom
W Polsce
rok temu
satanizm nie istnieje. Wszyscy oni siedzą na wysokich stanowiskach w kościele katolickim.
Lee
rok temu
Co w tym śmiesznego ? Dzisiejsze pokolenie śmieje się z radia Maryja , moja Mama na codziennie słucha tego radia . Natomiast ja nie koniecznie , muszę się zgadzać z radiem natomiast większośći z was dla czego nie naśmiejecie z ideologi lgbt które zagrażają normalnej rodzine , ta ideologia u normalnych ludzi powinna siać strach oraz potężne zagrożenie dla normalności
Gosia
rok temu
O, moj Boszeeeee.
Galicja
rok temu
od premiera -miska ryżu od kościoła - alleluja i do przodu
Poldek.
rok temu
Wszyscy sponsorujemy Rydza, co najmniej w podatkach. Nie rzucajcie kamieniami, bo niewinnych nie ma.
gosc000
rok temu
Zapewne podstawowy tekst tego radia na dzień dobry - numer konta i nie mniej niż stówa.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić