Pijana mama "opiekowała się" dziećmi. Miała ponad 2 promile

74

Policja z Opola Lubelskiego zatrzymała 31-latkę, która pod wpływem alkoholu opiekowała się dwójką dzieci. Badanie wykazało, że kobieta miała ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Usłyszała już zarzut narażenia małoletnich dzieci na niebezpieczeństwo utraty życia lub zdrowia. Grozi jej więzienie.

Pijana mama "opiekowała się" dziećmi. Miała ponad 2 promile
Kobieta została zatrzymana przez policję. (Policja)

Na komendę w Opolu Lubelskim zgłosił się mężczyzna, który powiedział, że jego partnerka awanturuje się i jest pod wpływem alkoholu. W tym czasie opiekowała się dziećmi w wieku 2 i 5 lat.

Pijana opiekowała się dziećmi

Patrol wysłany na miejsce usłyszał awanturę i płacz dzieci jeszcze przed mieszkaniem. Policjanci potwierdzili, że była nietrzeźwa.

Jak się okazało, kobieta była nietrzeźwa, miała ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Dzieci zostały przewiezione do szpitala na badanie, gdzie decyzją lekarza pozostały na obserwacji - przekazuje asp. Katarzyna Bigos.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: To dlatego Konfederacja rośnie w sondażach? Poseł ma teorię

31-latka została zatrzymana. Usłyszała już zarzut narażenia małoletnich dzieci na niebezpieczeństwo utraty życia lub zdrowia oraz kierowania gróźb karalnych wobec zgłaszającego interwencję mężczyzny.

Jak ustalili policjanci, nie jest to pierwsze takie zachowanie 31-latki. W przeszłości zdarzało jej się opiekować dziećmi będąc pod wpływem alkoholu. O całym zdarzeniu został poinformowany Sąd Rodzinny i Nieletnich w Opolu Lubelskim. Kobiecie grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Do podobnego zdarzenia doszło w ubiegłym miesiącu. Policja z Gdańska zatrzymała kobietę, która się zataczała i była prowadzona za rękę przez 9-latkę.

Kobieta miała problem z wysłowieniem się. Przeprowadzone badania wykazały, że ma ponad 2 promile alkoholu w organizmie.

W rozmowie z policjantami oświadczyła, że wypiła wcześniej tylko dwa piwa. Siedząca obok kobiety 9-latka przekazała funkcjonariuszom, że to jej mama i właśnie wracają do domu - przekazali policjanci.
Autor: ABA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić