o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
mmc
|

Piontkowski o edukatorach seksualnych. "Nie było żadnych sygnałów"

5
Podziel się

Sprawa edukacji seksualnej w Polsce to wciąż drażliwy temat. Choć w większej części Europy to standard, w naszym kraju wciąż jest tematem sporów.

Piontkowski o edukatorach seksualnych. "Nie było żadnych sygnałów"
Piontkowski o edukatorach seksualnych. "Nie było żadnych sygnałów" (PAP)
bErYUSbp

Głos w sprawie edukacji seksualnej zabrał rzecznik praw dziecka. Jest przeciwny pomysłowi, by dzieci w szkole miały lekcje edukacji seksualnej. W rozmowie z dziennikarzem TVN24, Mikołaj Pawlak nie szczędził gorzkich słów na temat edukatorów seksualnych.

Wychwytują dziecko rozchwiane, zaniedbane, któremu dają jakieś środki farmakologiczne, żeby zmieniać jego płeć bez wiedzy i zgody rodziców i lekarzy - mówił w rozmowie z TVN24 rzecznik praw dziecka.
bErYUSbr

Głos w sprawie musiał zabrać też minister edukacji. Dariusz Piontkowski przyznał, że rozmawiał z rzecznikiem praw dziecka na temat edukatorów seksualnych.

Przekazał, że nie słyszał, by takie incydenty miały miejsce w szkołach, ale z jego informacji wynika, że niektóre organizacje próbują stosować tego typu środki - cytując za Polsat News słowa ministra Piontkowskiego

Ze strony szkół również nie było zgłoszeń o takich incydentach. Mimo wszystko rzecznik praw dziecka powiadomił już prokuraturę, by przyjrzała się tej sprawie ewentualnych prób podawania dzieciom "tabletek na zmianę płci".

bErYUSbx

Problem polega jednak na tym, że takie medykamenty nie istnieją. Tabletki przyjmowane w trakcie terapii hormonalnej nie wpływają na psychiczną potrzebę zmiany płci i nie mają natychmiastowego działania.

Zobacz także: Szef MEN: "Nie widzę powodu do odwołania rzecznika praw dziecka"
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bErYUSbS
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(5)
👽👽👽
11 miesięcy temu
Jest sygnal🛸🛸🛸🛸🛸🛸🛸🛸🛸🛸🛸🛸🛸🛸🛸🛸🛸🛸🛸🛸🛸🛸🛸🛸🛸🛸🛸🛸🛸🛸🛸🛸🛸🛸🛸🛸🛸🛸🛸🛸🛸🛸🛸🛸🛸🛸
hahaha
11 miesięcy temu
ZA MOICH SZKOLNYCH CZASÓW NIE BYŁO CZEGOŚ TAKIEGO I .... MOJE PARTNERKI NIE NARZEKAJĄ - NIE JESTEM kochającym inaczej!!!!
bez trzymanki
11 miesięcy temu
od moich pociech z daleka bo nie recze za siebie
bErYUSbT
PiK
11 miesięcy temu
Może najwyższy czas na przeprowadzenie referendum? Niech rodzice zdecydują czy chcą edukacji seksualnej czy nie. Dlaczego o wszystkim decydują politycy. Suweren niech się wypowie.
Jaa
11 miesięcy temu
Jak można takie brednie wygadywać. To elementarnym brak wiedzy.
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić