Rafał Strzelec
Rafał Strzelec| 
aktualizacja 

Pod prąd na autostradzie A4. Przerażające nagranie trafiło do sieci

110

Profil "Stop Cham" na YouTube opublikował przerażające nagranie z autostrady A4 na jej podkarpackim odcinku. Kierujący samochodem osobowym jechał pod prąd, co omal nie doprowadziło do tragedii na drodze. Internauci nie pozostawiają na postawie kierowcy suchej nitki.

Pod prąd na autostradzie A4. Przerażające nagranie trafiło do sieci
Podkarpackie: Kierowca jechał pod prąd na autostradzie A4 (YouTube, Stop Cham)

Szokujące zdarzenie miało miejsce w sobotę 1 czerwca na autostradzie A4 w Jarosławiu (woj. podkarpackie). Jak widać na nagraniu, samochód osobowy nagle wyjechał z prawej strony i chciał kontynuować jazdę... pod prąd.

Film z zajścia na podkarpackim odcinku autostrady A4 mrozi krew w żyłach, bowiem osoba będąca autorem filmu, omal nie uderzyła w pojazd, który znalazł się na jej pasie jezdni. W tle nagrania słychać krzyk, gdy nagrywający zbliża się do samochodu.

Na szczęście w tym przypadku udało się uniknąć zderzenia, głównie dzięki autorowi nagrania, który zwolnił nieco widząc, co dzieje się przed przednią szybą jego samochodu. Sytuacja wyglądała jednak bardzo niebezpiecznie.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Wyścig "słoni" na A4 nagrany. Potężny mandat dla kierowcy ciężarówki

Internauci o nagraniu z A4. "Niektórzy nigdy nie powinni siadać za kierownicą"

Nagranie, które opublikował kanał "Stop Cham", wywołało falę komentarzy. I nic w tym dziwnego. Internauci oceniają jednoznacznie zachowanie kierującego z A4.

"Zabrać prawko i samochód pod karą więzienia, kretynizm do potęgi", "Niektórzy to chyba nigdy nie powinni siadać za kierownicą, nie wiem jak można być tak "inteligentnym", żeby odwalić takie coś, aż mi się przypomniał jeden z legendarnych odcinków Nauka Jazdy, no wiecie " zrobimy na rondzie zawracanie" i kobieta pojechała pod prąd", "Co to trzeba mieć zamiast mózgu, żeby odwalić taki numer?" - takie komentarze pozostawiły osoby, które widziały nagranie.

Trwa ładowanie wpisu:facebook

Niektórzy apelują, aby kierowcy byli badani co pięć lat pod kątem stanu zdrowia. Zwracają uwagę, że auto, które jechało pod prąd, prawdopodobnie prowadziła osoba w starszym wieku.

TVN24 zwrócił się do policji o komentarz w tej sprawie. Na razie jednak nie wiadomo, czy mundurowi otrzymali zgłoszenie w sprawie incydentu na A4 w Jarosławiu i czy podejmują w związku z tym jakiekolwiek czynności w tej sprawie.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić