aktualizacja 

Podano szczegóły pogrzebu. Bliscy proszą o przelewy. Podali numer konta

190

Riad Haidar, poseł na Sejm RP, a także uznany lekarz, zmarł 25 maja 2023 po długiej i ciężkiej chorobie. O tej smutnej informacji zawiadomiono za pomocą oficjalnego konta polityka na Facebooku. Podano już szczegóły pogrzebu 72-latka.

Podano szczegóły pogrzebu. Bliscy proszą o przelewy. Podali numer konta
Nie żyje poseł na Sejm RP (PAP, PAP, WOJCIECH JARGIŁO)

Jak podaje "Super Express", Haidar na trzy miesiące przed śmiercią opublikował w swoich mediach społecznościowych wzruszający post, gdzie przyznał, w jakim znajduje się stanie zdrowotnym. Obiecał, że będzie walczył.

Nie żyje Riad Haidar. Znane są już szczegóły pogrzebu

Tydzień przed śmiercią ceniony lekarz i poseł na Sejm z Koalicji Obywatelskiej widział się nawet z Dariuszem Jońskim, klubowym kolegą.

"Rozmawiałem z Riadem jeszcze tydzień temu. Zmagał się z ciężką chorobą, ale nie brakowało mu optymizmu i nadziei. Miał być na posiedzeniu Sejmu. Niestety dziś rano zmarł. Riad był po prostu bardzo dobrym człowiekiem. Będzie nam go bardzo brakowało" - napisał Joński, co cytuje teraz "Super Express".

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Riad Haidar: Na naszym oddziale 100 proc. sprzętu pochodziło od WOŚP

W piątek 26 maja na profilu Riada Haidara na Facebooku pojawiła się klepsydra. Wiadomo z niej, że ostatnie pożegnanie zmarłego odbędzie się w sobotę, 3 czerwca, o godz. 12., w Cerkwi pw. św. Cyryla i Metodego przy ul. Terebelskiej w Białej Podlaskiej. Zaapelowano również do żałobników, aby nie przynosili wieńców. Poproszono o wpłaty na pewien cel.

"Uprzejmie prosimy o nieskładanie kondolencji oraz nieprzynoszenie wieńców i kwiatów, a w zamian wsparcie budowy Centrum Psychiatrii Dzieci i Młodzieży" - czytamy na nekrologu doktora.

Internauci nie kryli swego smutku widząc klepsydrę Riada Haidara. "Odszedł wspaniały człowiek, społecznik, oddany dzieciom, pracy i naszemu krajowi... Polska stała się jego drugą ojczyzną... Wielki żal!!!" - pisała jedna użytkowniczka Facebooka.

Bardzo smutna wiadomość … dzięki doktorowi wiele mam świętuje dziś dzień matki - dodawała inna.
Trwa ładowanie wpisu:facebook
Trwa ładowanie wpisu:facebook
Autor: PŁA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić