Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
SSŃ
|

Muszą planować pogrzeb zamiast urodzin. Tragedia w Gdańsku

206
Podziel się:

25-letnia Paulina G. została brutalnie zamordowana na oczach swoich dzieci. Najmłodsze z nich niedługo skończy roczek. Zamiast przyjęcia urodzinowego, zrozpaczona rodzina musi planować pogrzeb kobiety.

Muszą planować pogrzeb zamiast urodzin. Tragedia w Gdańsku
Dzieci zamordowanej Pauliny G. są już w nowym domu (Facebook)

Do tragedii doszło 12 września w jednym z domów w Gdańsku. Gdy na miejsce przyjechała policja, partner Pauliny G. stał przed domem w samej bieliźnie, zakrwawiony. W środku mundurowi znaleźli ciało 25-latki, pełne ran ciętych i kłutych.

Tragedia w Gdańsku. Najbardziej pokrzywdzone są dzieci

Wszystko widziały dzieci wychowywane przez parę - trzyletni Maks i niespełna roczna Marcysia. - Podobno te dzieci, jak już (Paulina - przyp. red.) leżała zabita, siedziały koło niej przytulone - powiedziała "Super Expressowi" sąsiadka pary.

Marcysia za kilka dni obchodzi swoje pierwsze urodziny. Jej mama nie doczekała tego wyjątkowego dla każdego rodzica dnia. Zamiast świętować, pogrążona w smutku rodzina planuje pogrzeb młodej kobiety.

Jak ustalił "SE", zaraz po tragedii dzieci zostały skierowane do Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej. Później jednak zamieszkały w Kolbudach u swojej babci - 48-letniej pani Joanny, matki Pauliny. Z nieoficjalnych informacji wynika, że kobieta będzie starać się o opiekę prawną nad wnukami.

Robert G. przyznał się do winy

29-latetni Robert G. jest podejrzany o zabójstwo partnerki. Mężczyzna przyznał się do winy. Na wniosek prokuratora sąd zastosował wobec niego areszt na trzy miesiące. Obrażenia ofiary sugerują, że została zamordowana ze szczególnym okrucieństwem.

- Jak taka fajna i miła dziewczyna mogła pokochać taką bestię? - zastanawia się sąsiadka mamy zamordowanej w rozmowie z "SE". Para miała przeżywać wzloty i upadki i mierzyć się z różnymi problemami osobistymi, ale takiego dramatu nie spodziewał się nikt.

Zobacz także: Wewnątrz więzienia Bagram w Afganistanie. Talibowie grożą Ameryce
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(206)
Mama
rok temu
Straszna tragedia. Dzieci widziały jak tato morduje mamę i zostały bez obydwojga rodziców. Niemniej jednak nie rozumiem jak Śp Paulina mogła być z tym człowiekiem, skoro ten nadużywał narkotyków i był agresywny. Codziennie ryzykowała swoje życie i życie swoich dzieci przy tym człowieku. Niestety ale mógł tez i dzieciom krzywdę zrobić.
Jędrzej.
rok temu
''29 latetni''? XD autor artykułu niech wraca do szkoły poprawnie pisać.
Gienek
rok temu
Problem zaczyna się od zabrania szkołom narzędzi wychowywania i dyscyplinowania. Od najmłodszych lat dzieci nie uczą się ponoszenia odpowiedzialności za to, co robią. Każda trudność -problemy rozwiązują, biorą na swoje barki pedagog, psycholog, nauczyciele. Dzieci są głaskane, uspokajanie, że nic się nie stało. Rodzice murem stoją żeby ich dziecko nie poniosło odpowiedzialności za oplucie, wyzywanie, arogancję obarczając odpowiedzialnością nie agresora, tylko zaatakowanego. Skutek jest taki, jaki jest-niedojrzałość emocjonalna, arogancja, nieumiejëtność dostosowania się do norm społecznych, brak umiejëtności rozwiązywania konfliktów. Rodzice nie wyrażają zgody na specjalistyczne badania dzieci żeby odpowiednio wcześnie wdrożyć terapię. Ba, niedostosowane dziecko, to w większości niewydolne wychowawczo rodziny. Wymagania, narzucone obowiązki rodzą agresję, wyzwalają złość i działania odwetowe. Dorasta roszczeniowy, sfrustrowany człowiek niezdolny do funkcjonowania w społeczeństwie.
Krystian89
rok temu
Strachy na Lachy, Czy Stare Dobre Małżeństwo i Ola Kiełb mi wolno słuchać poezji Śpiewanej
Krystian89
rok temu
Jak Ona Idziesz czy Żyjesz nawet Pracujesz i W jednej chwili Tracisz Życie z czyjejś ręki. Witam w Mojej codzienności. Idziesz do Pracy, nie wiesz nigdy w jaką prace idziesz. JA gdy idę do pracy " skrobie coś tam po kolanie"... Czy to praca codzienna, czy nagła czy dywersyjna czy inna. CZ i tak nie ma imienia nazwiska. Nawet numerów jak w obozach nie mam. Jestem bezimienny
Krystian89
rok temu
Żeby o ten Grób dbał ktoś zawsze i położył na mim co weekend kwiat, a w tygodniu chciał zapalić pamięć Życia w ogniu by płonął żar dla życia
Krystian89
rok temu
Mój Brat zmarł 31 Października 1996 r. Miał by 25 Lat
Krystian89
rok temu
Ale to tylko ja tak robię, tez mi chyba Wolno
Krystian89
rok temu
I Nie chciał bym się tłumaczyć, Tylko o to co zawsze mówię na grobie Brata. Modlę się jak potrafię najlepiej. Jestem Dziwny każdy klepie pacierz. Ja rzadko o coś Brata Proszę, częściej dziękuję Mu i Go Przepraszam. Sam mu pomnik ustawiłem. Wychowałem się z niczego, zamiast obwódki ma garstkę kamienia zimnego. Nikt tam nie chodzi zazwyczaj tylko ja. To straszne mój Drugi Brat, nie dba o Brata. Mama Woli nie Pamiętać, Tata Lekceważy. Ja Czasami mam przez lata mnóstwo na głowie. Czasami sobie z tym nie radzę, czasami czuje się jak bym już nie żył. Gdy już nie mam siły idę do Brata na Cmentarz, szukam siły i spokoju
Krystian89
rok temu
Jak bym miał iść na śmierć, nigdy nie chciał bym umierać szybko. By ktoś zabił mnie w mgnieniu oka. Chciał bym czuć że umieram. Chciał bym w ostatnie kilkanaście sekund by całe Życie Stanęło Mi Przed Oczyma. Gdybym Umarł nie musiał bym się z niego tłumaczyć nie ważne przed jakim Bogiem Stanę
Krystian89
rok temu
Ale i Myślę i Czuje to mnie różni od tego całego Syfu dookoła, jest niebotyczną "Przepaścią", "Granicą Człowieczeństwa", bo gdyby ktoś postawił się za mnie w niektórych sytuacjach, albo by zginął albo nigdy by się pewnych rzeczy nie nie podjął.
Krystian89
rok temu
Ich Perpetóm mobile, chemia farmakologiczna. Ja od 4 lat nie byłem u lekarza od 3 nawet u dentysty, czy nawet rodzinnego. A Jestem bardziej sprawny od niektórych 17/19 latków choć mam 32 lata i jestem jak durszlak człowieka
Krystian89
rok temu
Poprzecinał bym sobie żyły przebił tęntnice w biodrze udach czy ponad nadgarstkach przebił. Każdy Lekarz powiedział by to nienormalne nie dostaje zakażenia, krew przestała mu uciekać. Hahahahaaaaaa Uczeni, Kształceni, chuchani dmuchani... hahaaaa
Krystian89
rok temu
Ktoś się może z tego śmiać...
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić