Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
Angelika Karpińska
|
aktualizacja

Polacy wybrali najlepszą pierwszą damę. Leszek Miller komentuje

8
Podziel się:

Pracownia IBRIS przeprowadziła dla o2.pl sondaż, który dotyczył oceny wszystkich pierwszych dam po 1990 roku. Polacy jasno wskazali, że największą sympatią darzą Jolantę Kwaśniewską. Wyniki sondażu skomentował Leszek Miller.

Leszek Miller skomentował wyniki sondażu
Leszek Miller skomentował wyniki sondażu (PAP)

Ankietowani odpowiedzieli na pytanie, która z pierwszych dam najlepiej pełniła swoją rolę. Zgodnie z wynikami sondażu, Polacy najlepiej oceniają Jolantę Kwaśniewską, którą wybrało aż 48,1 proc. badanych.

Na drugim miejscu znalazła się obecna pierwsza dama, czyli Agata Duda. Pozytywnie oceniło ją 20,6 proc. osób. Na podium znalazła się również Maria Kaczyńska, na którą zagłosowało 16,6 proc. ankietowanych. Dalej uplasowały się Anna Komorowska (1,6 proc.) oraz Danuta Wałęsa (0,6 proc.).

Jolanta Kwaśniewska najlepszą pierwszą damą. Co na to Leszek Miller?

Marek Kacprzak, prowadzący program Newsroom WP, zapytał o wyniki sondażu Leszka Millera. Były premier stwierdził, że wielkim uznaniem Polaków cieszy się nie tylko Jolanta Kwaśniewska, ale także jej mąż Aleksander Kwaśniewski.

Tu nie chodzi tylko o Jolantę Kwaśniewską, bo są badania podobnego rodzaju, gdzie tego typu konkurencję zdecydowanie wygrywa Aleksander Kwaśniewski, jako jedyny do tej pory prezydent dwukadencyjny. Tamta prezydentura została bardzo dobrze zapamiętana, to był niewątpliwie przykład wysokiego profesjonalizmu, taktu, takiej próby reprezentowania wszystkich Polek i Polaków, a nie tylko tych, którzy głosowali. Jednym słowem zaprzeczenie tego stylu prezydentury, jaką w tej chwili mamy. To jest bardzo wymowne i pokazuje, jakiej prezydentury oczekują Polacy - ocenił Leszek Miller.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

KOMENTARZE
(8)
Neorealista
12 miesięcy temu
Tylko PO PRL-owski motłoch może uznać Kawśniewskigo za najlepszego prezydenta Polski!! Tacy nie zwracają uwagi na jego pijackie występy nad grobami w Charkowie,czy wcześniejsze pajacowanie na scenie wyborczej w tańcu z Murzynami, albo epizod z "magistrem", ucieczka przed dziennikarzami z Sejmu "tylnym wyjściem" przez okno po przystawionej drabinie strażackiej, próba sprzedaży Rosji Rafinerii Gdańskiej ,nadanie O.Orła Białego dyktatorowi Kazachstanu i zatrudnienie się u niego w charakterze doradcy,itp. itd. etc. O energiczej Joli zakładającej liczne szemrane fundacje i występującej w TV Lisa jako ekspert od jedzenia ciastek i kupowania drogich butów już nie wspomnę - i jak mają nas cenić w świecie > żenada!!!!
Tin
rok temu
Panie Miller czy stanie Kwaśniewskieg nad grobami w Katyniu w stanie wskazującym to był przykład wysokiego profesjonalizm i taktu? Pożal się Boże.
Tyż Leszek
2 lata temu
A nie Danuśka?
8787
2 lata temu
Ciekawe jak uplasowałby się Śmiszek gdyby Polacy na głowę upadli i wybrali Biedronia ?
Autorytet
2 lata temu
Autorytetem jestem sam dla siebie,a Jolanta Kwaśniewska ,cóż,niech sobie będzie autorytetem dla Leszka Millera,jak ma takie małe wymagania !!!???
Andrzej
2 lata temu
Co ma piernik do wiatraka ? Tyle samo co żona prezydenta do prezydentury . Do tego jeszcze zakłamanie do wykształcenia męża , oraz ta walka o aborcję . Żenada
Babcia Aniela
2 lata temu
Największą pierwszą damą była Komorowska, gdzie wy macie oczy?
Kogi
2 lata temu
Najlepsza pierwsza dama to dopiero będzie
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić