aktualizacja 

"Powiedziała tak!". Najmłodszy poseł PiS się zaręczył

14

Poseł PiS Robert Gontarz oświadczył się swojej wybrance. Polityk zamieścił na Facebooku zdjęcia z tego momentu, a w rozmowie z "Faktem" opowiedział o szczegółach wyjątkowego zdarzenia.

"Powiedziała tak!". Najmłodszy poseł PiS się zaręczył
Robert Gontarz ze swoją narzeczoną. (Facebook)

Robert Gontarz poinformował o oświadczynach za pomocą swojego profilu na Facebooku. Poseł PiS opublikował zdjęcie ze swoją narzeczoną, a także drugie, na którym widać pierścionek.

Najmłodszy poseł PiS zaręczony

Poseł PiS w rozmowie z "Faktem" opowiedział szczegółach zaręczyn. Wiadomo, że miały miejsce w Toruniu pod pomnikiem Kopernika. Ze względu na pandemię koronawirusa zaplanowanie tej wyjątkowej chwili nie było łatwe.

Chciałem to zrobić już wcześniej, ale niestety brak czasu sprawił, że dopiero teraz zdecydowałem się oświadczyć. Zawsze coś wypadało, a chciałem, by ta chwila była przełomowa a sam pierścionek idealny.
Zobacz także: Zobacz też: Sylwester przed domem Jarosława Kaczyńskiego? Rzecznik KGP odpowiada

Wybranką posła jest 23-letnia Izabela Jóźwik. Studiuje finanse i rachunkowość na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu. Para jest razem już 2,5 roku, a poznała się na Jezualiach. Powoli planują ślub.

Chcielibyśmy dosyć szybko, ale sprawa związana z pandemią nam tego nie ułatwia. Na pewno nie chcemy latem, gdyż ja nie lubię upałów, więc pora roku będzie łatwiejsza do wyboru. Dlatego uzgodniliśmy, że ja wybieram porę roku, a Iza decyduje o wszystkim innym - dodaje Gontarz.
Trwa ładowanie wpisu:facebook
Autor: ABA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić