o2-logo
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
GGG
|

Pożar w Warszawie. Zapaliła się znana wszystkim konstrukcja

124
Podziel się

Do bardzo niebezpiecznej sytuacji doszło w Warszawie. Jedna z najbardziej znanych konstrukcji miasta zapaliła się. Musiała interweniować straż pożarna.

Pożar w Warszawie. Zapaliła się znana wszystkim konstrukcja
Most Poniatowskiego (Wikimedia Commons)
bDzEMYqd

Chwile grozy w Warszawie. W piątek, 27 listopada w godzinach wieczornych doszło do bardzo groźnej sytuacji. We wnętrzu jednego z filarów mostu Poniatowskiego wybuchł pożar.

Pożar popularnej konstrukcji mógł być katastrofalny w skutkach. Jak informuje Gazeta Wyborcza, doszło do niego nieopodal ul. Kruczkowskiego. Najprawdopodobniej zaczął się od śmieci, które zebrały się w konstrukcji przeprawy przez Wisłę.

bDzEMYqf

Sytuacja był na tyle poważna, że wymagała interwencji specjalistów. Pożar gasiła straż pożarna. Na szczęście akcja gaśnicza zakończyła się sukcesem. Nie wiadomo co było przyczyną płomieni. Specjaliści ustalą w najbliższym czasie, czy przeprawa nie została uszkodzona. Na ten moment ze względów bezpieczeństwa podjęto decyzję o zamknięciu ruchu na moście.

Zobacz także: Budżet UE. Ile pieniędzy możemy stracić?
bDzEMYql
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bDzEMYqG
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(124)
qwa
2 miesiące temu
a kiedy Wisła zapłonie
Basia
2 miesiące temu
"Pożar w Warszawie. Zapłonął most" hahaha!"zaczął się od śmieci",kto to napisał?!To co się zapaliło i paliło? Most(się zapalił?) czy śmieci?! pewnie ten,któremu wybuchł statek.Same wykształciuchy piszą,Nie ma wśród was jednego wykształconego aaale myślącego?
miejscowy
2 miesiące temu
Skąd jesteś "autorze" tej rewelacji. 100% paniki, zero informacji, było coś i gdzieś, dokładnie jak wieści z magla.
bDzEMYqH
Promil
2 miesiące temu
W polinie nic mnie nie zdziwi, chyba że Wisła zacznie się palic
Neutron
2 miesiące temu
Specjaliści. Eksperci. Chwile grozy. Dramat. Chleb powszedni w XXI wieku
Najnowsze komentarze (124)
pożarski
2 miesiące temu
To warszawska specjalność. Jeden most żelbetowy spalili doszczętnie. Ten udało się uratować.
Nie
2 miesiące temu
ugasili dobrze poprzedniego pożaru, tliło się tliło i się rozpaliło, same klęski w tej Warszawie, niedługo tam psy zadkami będą szczekać.
niepokorna
2 miesiące temu
czyli jednak nie protestujący, to zapalili !
MMB
2 miesiące temu
szkoda ze nie bylo tam bydla protestujacego
R YSZARD
2 miesiące temu
PANIE TRZASKOWSKI ZAMIAST WSPOMAGAC POLICJE I Z TEGO POWODU PŁAKAĆ ZAJMIJ SIE PAN MOSTAMI,AUTOBUSAMII ODPADAMI NO I ŚCIEKAMI.MASZ PAN CO DO DO ROBOTY WIEĆ SIE PAN BIERZ A NIE TYLKO KASA I PŁACZ!!!!!!!!!!!!!!
Obserwator
2 miesiące temu
ma czaszkowski pecha........ a to Czajka dwa razy wywaliła do Wisły i Bałtyku, a to kanaliza pod nadzorem niemców na go jutro Warszawę, a teraz most..... ciekawe, co jutro trafi ?
Renata
2 miesiące temu
Na pewno zapaliły się wilgocią nasiąknięte śmieci ?,znowu zapłacą o kilka milionów więcej niż należy za remont, komu trzeba.
aneri55
2 miesiące temu
szkoda ze laemparta tam nie bylo !!! Moze by sie wreszcie skonczylo ?
bDzEMYqz
Subiektywniak
2 miesiące temu
Chodzi o pomieszczenie w przęśle mostu. W tym pomieszczeniu wielokrotnie pijaliśmy wódkę (w mrocznych czasach komunizmu, czyli ponad 30 lat temu - my - tzn. okoliczna młodzież z Alei Trzeciego Maja) ogrzewając się wówczas ogniskiem. Prawdopodobnie obecnie miejscowi menele odkryli nasz sposób, jak się tam dostać, ale chyba wypili zbyt dużo. Zagrożenia nie było tam żadnego, taki pożar nie jest w stanie naruszyć konstrukcji tego przęsła. Zazwyczaj menele piją w krzakach nad stawikiem (wybudowanym w 1969 r.), ale pewnie spadek temperatury zapędził ich (tak jak kiedyś nas :) do tego przęsła. BTW, menele pijają w okolicy pomnika Orzeszkowej. Pomnik ów ma podbite oko, to nasza robota z czasów średniego Gierka. Za te cholerne opisy przyrody, których żaden normalny maturzysta nie był wówczas w stanie przeczytać! Do autora: Nie ma już ulicy Kruczkowskiego (nie ma też "Niemców" Kruczkowskiego, są obecnie tylko "Naziści"). Kruczkowski był komunistą i pisywał bzdury, a teraz jest to ulica Herberta. Herbert nie dostał Nobla, bo Miłosz był łatwiejszy do przełknięcia dla Zachodu. Powiśle to dzielnica inteligencka. Niech Pan weryfikuje to co Pan pisze, bo tylko klasa robotnicza łyka wszystko jak pelikan, a na Powiślu mieszka przecież inteligencja... A ta wódka którą pijaliśmy wówczas w tym przęśle nazywała się "Bałtyk". Była wtedy jeszcze wódka "Vistula", ale ona była już tak podła, że staraliśmy się jej unikać, bimber wybierając :). Bo wtedy wódka była na kartki, więc sobie pędziliśmy. Podać przepis? Taki "inteligencki"...?
loki
2 miesiące temu
Opary z Wisły mu zaszkodziły
gdtdg
2 miesiące temu
to on drewniany// Przeniesli go z Wyszogrodu ?? Cuda sie w tej warszawce dzieja.
sien
2 miesiące temu
Kilka lat temu zapalił się Most Łazienkowski. Ktoś urządzil sobie skład drewna pod mostem. Pożar był tak poważny że zapalił się asfalt.
Aldo
2 miesiące temu
to był Kreon wspaniały (Czaskowski) i jego dwa P€dały
aaq
2 miesiące temu
Kto to K...a pisze
...
Następna strona
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić