o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
EKO
|

Przekazał FBI laptopy Bidena. Teraz chce 500 mln dolarów

51
Podziel się

John Paul Mac Isaac jest właścicielem serwisu komputerowego. O informatyku zrobiło się głośno w amerykańskich mediach po tym, jak przekazał FBI laptopy należące do Huntera Bidena. Teraz wytoczył Twitterowi proces, oskarżając portal o zniesławienie. Chce 500 mln dolarów odszkodowania.

Przekazał FBI laptopy Bidena. Teraz chce 500 mln dolarów
bEstWhPF

Hunter Biden w kwietniu 2019 roku przyniósł swoje trzy laptopy do serwisu komputerowego w Wilmington w stanie Delaware. Syn nowego prezydenta miał już nigdy więcej się po nie nie zgłosić oraz nie uiścić należności za usługę odzyskiwania danych.

W trakcie naprawy sprzętu John Paul Mac Isaac rzekomo odnalazł filmy i zdjęcia, na których Hunter Biden m.in. zażywa narkotyki. Miał również współżyć z kilkoma partnerkami jednocześnie. Oficjalnie nigdy nie potwierdzono, że mężczyzna zarejestrowany na nagraniach to rzeczywiście syn nowego prezydenta USA.

bEstWhPH

Ujawnił zawartość komputerów Huntera Bidena. Teraz pozywa Twitter

John Paul Mac Isaac uznał, że jego obowiązkiem jest przekazać znalezione materiały funkcjonariuszom FBI. W posiadanie filmów, zdjęć i e-maili, w których Hunter poruszał ważne kwestie zawodowe, wszedł również Rudy Giuliani. To prawnik Donalda Trumpa – kontrkandydata Joe Bidena w wyborach prezydenckich. Dzięki zabiegom Giulianiego sprawa została nagłośniona przez New York Post.

Jak podaje Daily Mail, John Paul Mac Isaac skarży się, że w wyniku skandalu jego biznes odniósł poważne straty. Obwinia o nie m.in. administratorów Twitter, którzy mieli uznać go za hakera i tak traktować na portalu społecznościowym. W konsekwencji 44-latek zaczął otrzymywać groźby od osób uważających go za "rosyjskiego agenta", a jego firma – negatywne recenzje. Ostatecznie Mac Isaac złożył do sądu pozew, w którym oskarża administrację Twittera o zniesławienie.

bEstWhPN
To absurd, że ktokolwiek uwierzył, że jestem rosyjskim agentem. Jestem dumnym Amerykaninem – powiedział John Paul Mac Isaac na filmie zamieszczonym na YouTube.
Zobacz także: Zobacz też: Szczepionka na COVID-19. Joe Biden zaszczepił się przed kamerami
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bEstWhQi
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(51)
Zdolny...
5 miesięcy temu
...Miał również współżyć z kilkoma partnerkami jednocześnie ..."
leo
7 miesięcy temu
Myślał że uda się być szczurem bez konsekwencji, i podnieść swoje notowania w FBI wcale się nie dziwię że go tępią. Do sądu o co? przecież sam doniósł a że się wydało trzeba zawsze liczyć się z taką opcją
Ehhhh
7 miesięcy temu
Świetny serwis niema co... Za coś takiego to chyba powinien mieć sprawę w sądzie
bEstWhQj
weru
7 miesięcy temu
Ta firma pewnie upadnie za takie nieuczciwe podejście do klienta,bo sadzę ,że dyby się to wydarzyło u Nas to by już po niej było ,choć zależało by od tego kim byłby właściciel z której strony ,,politycznej granicy''
Ptyś
7 miesięcy temu
Isaac i wszystko jasne
markos
7 miesięcy temu
u nas by się sprawdził ,jak nic rządowe stanowisko w kieszeni.
Rocky
7 miesięcy temu
USA to chory kraj...
pokoleniejp2
7 miesięcy temu
Serwisant nie może szperać w zapisach na dyskach komputerów klientów, a tym bardziej ich upubliczniać, powinień się cieszyć, że nie dostał zarzutów.
^flix
7 miesięcy temu
Jaka kasa? Raczej powinien siedzieć lub dostać paszport do Moskwy...
sposób
7 miesięcy temu
Identycznie jak w Polsce, byle szumowina puści spreparowane wieści i już. Jest zgraja, która słynie z wytwarzaniu lub niszczeniu dowodów!
Ddddr
7 miesięcy temu
Już jedziemy 🔯
bolo
7 miesięcy temu
To gość z serwisu komputerowego powinien płacić odszkodowanie. Skoro tak traktuje swoich klientów to bankructwo jest wyjątkowo delikatną karą ! A o co mu chodzi ?!?!?! O KASĘ !
xxx
7 miesięcy temu
Facet nie wygląda na uczciwego, nawet mu w oczy nie można spojrzeć...
bEstWhQb
zawielepytań
7 miesięcy temu
Jasne, Po pierwsze komu nagle psują się 4 laptopy i zanosi je do serwisu aby odzyskać dane. Po drugie, kto czyta tak wnikliwie korespondencję klient i ogląda jego zdjęcia.
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić