o2-logo
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
EKO
|

Przekazał FBI laptopy Bidena. Teraz chce 500 mln dolarów

50
Podziel się

John Paul Mac Isaac jest właścicielem serwisu komputerowego. O informatyku zrobiło się głośno w amerykańskich mediach po tym, jak przekazał FBI laptopy należące do Huntera Bidena. Teraz wytoczył Twitterowi proces, oskarżając portal o zniesławienie. Chce 500 mln dolarów odszkodowania.

Przekazał FBI laptopy Bidena. Teraz chce 500 mln dolarów
bDJJXMth

Hunter Biden w kwietniu 2019 roku przyniósł swoje trzy laptopy do serwisu komputerowego w Wilmington w stanie Delaware. Syn nowego prezydenta miał już nigdy więcej się po nie nie zgłosić oraz nie uiścić należności za usługę odzyskiwania danych.

W trakcie naprawy sprzętu John Paul Mac Isaac rzekomo odnalazł filmy i zdjęcia, na których Hunter Biden m.in. zażywa narkotyki. Miał również współżyć z kilkoma partnerkami jednocześnie. Oficjalnie nigdy nie potwierdzono, że mężczyzna zarejestrowany na nagraniach to rzeczywiście syn nowego prezydenta USA.

bDJJXMtj

Ujawnił zawartość komputerów Huntera Bidena. Teraz pozywa Twitter

John Paul Mac Isaac uznał, że jego obowiązkiem jest przekazać znalezione materiały funkcjonariuszom FBI. W posiadanie filmów, zdjęć i e-maili, w których Hunter poruszał ważne kwestie zawodowe, wszedł również Rudy Giuliani. To prawnik Donalda Trumpa – kontrkandydata Joe Bidena w wyborach prezydenckich. Dzięki zabiegom Giulianiego sprawa została nagłośniona przez New York Post.

Jak podaje Daily Mail, John Paul Mac Isaac skarży się, że w wyniku skandalu jego biznes odniósł poważne straty. Obwinia o nie m.in. administratorów Twitter, którzy mieli uznać go za hakera i tak traktować na portalu społecznościowym. W konsekwencji 44-latek zaczął otrzymywać groźby od osób uważających go za "rosyjskiego agenta", a jego firma – negatywne recenzje. Ostatecznie Mac Isaac złożył do sądu pozew, w którym oskarża administrację Twittera o zniesławienie.

bDJJXMtp
To absurd, że ktokolwiek uwierzył, że jestem rosyjskim agentem. Jestem dumnym Amerykaninem – powiedział John Paul Mac Isaac na filmie zamieszczonym na YouTube.
Zobacz także: Zobacz też: Szczepionka na COVID-19. Joe Biden zaszczepił się przed kamerami
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bDJJXMtq
bDJJXMtK
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(50)
True
2 miesiące temu
Żenada, nie dziwie się ze mu interes podupadł skoro doniósł na swojego klienta w taki sposob. Dopóki nie znalazł na kompach materiałów świadczących o popełnieniu przestępstwa to nie rozumiem po co to robił...
Przemo2
2 miesiące temu
Czyli tak. Klient zanosi do serwisu komputer. Serwis upublicznia filmiki z tego komputera na których widać jak zleceniodawca figluje z panienkami oraz pali trawkę. Właściciel się żali, że stracił klientów. Niech idzie do Trumpa ale ten pewnie mu nie pomoże. Podobnie jak Kacelnik się wypiął na Falentę. P.S. Ja do takiego serwisu komputera z pewnością nie zaniosę.
Jorg57
2 miesiące temu
Dziwnie swojsko brzmiące nazwisko.
bDJJXMtL
Jasne!
2 miesiące temu
Taakk, Isaac...
chris
2 miesiące temu
Czy on jeszcze żyje?
Najnowsze komentarze (50)
leo
2 miesiące temu
Myślał że uda się być szczurem bez konsekwencji, i podnieść swoje notowania w FBI wcale się nie dziwię że go tępią. Do sądu o co? przecież sam doniósł a że się wydało trzeba zawsze liczyć się z taką opcją
Ehhhh
2 miesiące temu
Świetny serwis niema co... Za coś takiego to chyba powinien mieć sprawę w sądzie
weru
2 miesiące temu
Ta firma pewnie upadnie za takie nieuczciwe podejście do klienta,bo sadzę ,że dyby się to wydarzyło u Nas to by już po niej było ,choć zależało by od tego kim byłby właściciel z której strony ,,politycznej granicy''
Ptyś
2 miesiące temu
Isaac i wszystko jasne
markos
2 miesiące temu
u nas by się sprawdził ,jak nic rządowe stanowisko w kieszeni.
Rocky
2 miesiące temu
USA to chory kraj...
pokoleniejp2
2 miesiące temu
Serwisant nie może szperać w zapisach na dyskach komputerów klientów, a tym bardziej ich upubliczniać, powinień się cieszyć, że nie dostał zarzutów.
^flix
2 miesiące temu
Jaka kasa? Raczej powinien siedzieć lub dostać paszport do Moskwy...
bDJJXMtD
sposób
2 miesiące temu
Identycznie jak w Polsce, byle szumowina puści spreparowane wieści i już. Jest zgraja, która słynie z wytwarzaniu lub niszczeniu dowodów!
Ddddr
2 miesiące temu
Już jedziemy 🔯
bolo
2 miesiące temu
To gość z serwisu komputerowego powinien płacić odszkodowanie. Skoro tak traktuje swoich klientów to bankructwo jest wyjątkowo delikatną karą ! A o co mu chodzi ?!?!?! O KASĘ !
xxx
2 miesiące temu
Facet nie wygląda na uczciwego, nawet mu w oczy nie można spojrzeć...
zawielepytań
2 miesiące temu
Jasne, Po pierwsze komu nagle psują się 4 laptopy i zanosi je do serwisu aby odzyskać dane. Po drugie, kto czyta tak wnikliwie korespondencję klient i ogląda jego zdjęcia.
ddd+
2 miesiące temu
Właściciel serwisu komputerowego zachował się nieetycznie i powinien ponieść surową karę. Teraz Trump będzie mieszał w tym bagnie, skąd my to znamy?
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić