aktualizacja 

Przez pół roku pili wodę z toalety. Źle podpięto rury

85

Para z Pekinu przez pół roku piła wodę z toalety, ponieważ w mieszkaniu żle podpięto rury. Tan i jego dziewczyna przez kilka miesięcy pili i gotowali w wodzie niezdatnej do picia, co doprowadziło do pogorszenia ich stanu zdrowia.

Przez pół roku pili wodę z toalety. Źle podpięto rury
Para piła wodę z toalety. (X)

W maju 2023 roku Tan i jego dziewczyna wynajęli mieszkanie w Pekinie w Chinach. Już kilka tygodni później oboje zaczęli mieć problemy ze zdrowiem. Nie potrafili jednak znaleźć przyczyny wystąpienia tych dolegliwości.

Pili wodę z toalety

Tan zaczął tracić włosy, a na jego twarzy pojawił się trądzik. Jego partnerka dostawała ataków kaszlu i uskarżała się na uciski w klatce. Ponadto oboje mieli niestrawność i bóle brzucha.

Około pół roku po przeprowadzce, Tan zdał sobie sprawę, że nie zapłacił jeszcze ani jednego rachunku za wodę. Woda nie została odcięta, a administracja niw wysłała żadnych ponagleń.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Pożar na budowie. Operator dźwigu uratował robotnika w ostatnim momencie

Mężczyzna był jeszcze bardziej zdezorientowany po sprawdzeniu wodomierzy. Nawet po odkręceniu wszystkich kranów stan licznika się nie zmieniał. Będąc przekonanym, że to poważna usterka Tan wezwał hydraulików.

Specjaliści byli zaskoczeni, gdy odkryli dodatkową rurę, która łączyła toaletę z rurami wodociągowymi. W tamtym momencie para zdała sobie sprawę, że w mieszkaniu nie mieli dostępu do wody pitnej. Z kranów leciała woda przeznaczona do toalety.

Hydraulicy naprawili rurociąg, a Tan natychmiast zaczął dochodzić odszkodowania od właściciela lokalu. Firma, która posiada budynek utrzymuje jednak, że lokatorzy byli informowani o niecodziennym przyłączu. Każdy miał dostać wiadomość, że woda pitna jest dostępna tylko po odkręceniu odpowiednich zaworów. Para z Pekinu utrzymuje jednak, że nie było żadnych zaworów, a oni nie zostali o niczym powiadomieni.

Autor: ABA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić