Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
HNM
|

Radio Rydzyka wygrało konkurs. W Toruniu zawrzało

1101
Podziel się

W Toruniu zorganizowano plebiscyt na Toruńskie Wydarzenie Stulecia. Mieszkańcy czekali na wyniki, jednak chyba nie spodziewali się, kto zostanie ogłoszony zwycięzcą. Okazało się, że wygrało Radio Maryja.

Radio Rydzyka wygrało konkurs. W Toruniu zawrzało
Zdj. ilustracyjne. (Wikimedia Commons)
bEUwDyER

Urząd Miasta zorganizował plebiscyt, który wygrało Radio Maryja. W plebiscycie starano się wskazać co, według mieszkańców, jest "wydarzeniem stulecia" w Toruniu. Mieszkańcy uznali, że to właśnie powstanie radia, które po dziś dzień jest dumą Tadeusza Rydzyka.

Jak podaje Super Express, po plebiscycie powinna mieć miejsce uroczysta gala wręczenia nagród. Taka jednak się nie odbyła. Choć wprawdzie o. Rydzyk otrzymał nagrodę, to jednak odbyło się to po cichu. Niewiele osób się o tym dowiedziało.

bEUwDyET

Sam w sobie plebiscyt także nie może być uznany za sukces radnych, bo wzięło w nim udział zaledwie nieco ponad 0,5 tys. osób. Konkurs nie cieszył się zbyt dużym zainteresowaniem.

Liczyliśmy na większe zainteresowanie, na poziomie dotychczas organizowanych tego typu konkursów. Niestety pomimo podjętych podobnych inicjatyw głosów oddano dużo mniej. Organizatorzy przyczyny doszukują się w obecnie trudnej sytuacji epidemicznej. Niemniej jednak oddano 554 ważne głosy, które należy uszanować - rzecznik prasowy Anna Kulbicka-Tondel (Super Express).

Nagroda - pamiątkowa tablica - trafiła więc do redemptorysty, ale o wszystkim, twierdzi Super Express, opinia publiczna dowiedziała się z "Naszego Dziennika", a nie od radnych czy od prezydenta, a więc z oficjalnych źródeł. Czy plebiscyt poszedł nie po myśli samorządowców? Tego nie wiadomo. Super Express sugeruje, że to mogło być powodem braku organizacji hucznej imprezy z laureatami, jednak inni twierdzą, że powodem jest po prostu wciąż trwająca pandemia koronawirusa.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bEUwDyFu
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(1101)
1932
9 miesięcy temu
Sukces w oglupianiu Staruszków nie mogących w nocy zasnąć.
rewtew
9 miesięcy temu
prawde powiedzial Pieczka w serialu ranczo [tyle jest wiar na swiecie a tylko nasza prawdziwa i sluszna]???czyzby
554 !
9 miesięcy temu
Zagłosowali radni, ich rodziny i ludzie z """imperiumka""" grzyba. To "da" tę ... liczbę...
bEUwDyFv
procedura
9 miesięcy temu
Gratulacje 🎊 na co zostanie przeznaczona nagroda ?
pio
9 miesięcy temu
norma to norma rydzyk jest bóg to wygrywa
pawel
9 miesięcy temu
bo jemu się należy za jego ciężką pracę ... 2 list do Tesaloniczan 3 rozdział, wersety 7-12
TEDI.
9 miesięcy temu
A ile kasy zgarną za zwycięstwo!!!
czarny
9 miesięcy temu
Wstyd dla Torunia
Kazszteln
9 miesięcy temu
Brawo Radio Maryja, Brawo TV Trwam, trzymajcie się.
jan
9 miesięcy temu
Toruń to siedlisko zła i głupoty ludzie opanujcie się ten cwaniak Was nie zbawi a raczej wyciągnie kasę.
Pac
9 miesięcy temu
Mieszkam w Toruniu, z internetu korzystam codziennie, ale nie dotarła do mnie informacja, że jest taki konkurs. Myślę, że konkurs był robiony pod konkretnego kandydata. A ilość osób oddająca głos jest żałosna, w Toruniu mieszka ok. 200000 osób.
stary cynik
9 miesięcy temu
Toruń liczy ok 180000 mieszkańców. W głosowaniu wzięło "udział zaledwie nieco ponad 0,5 tys. osób." tzn. ok. 500 a to jest ok. 0,27 % mieszkańców. Ja na miejscu urzędników UM Torunia spaliłbym się ze wstydu i szybko udał, że nie było żadnego plebiscytu, chyba że to jest preludium do jakiegoś kolejnego, większego szwindlu z Rydzykiem w roli głównej.
Emerytka
9 miesięcy temu
haniebne
bEUwDyFn
leo
9 miesięcy temu
sekta rydzyka robi co chce, na szczęście nic nie trwa wiecznie
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić