Ewelina Kolecka
Ewelina Kolecka| 
aktualizacja 

Reporterka do Donalda Trumpa. "Czy nie potrafi pan przegrywać?"

298

Donald Trump wziął udział w konferencji prasowej. Zgodnie z poleceniem organizatorów dziennikarze mieli nie zadawać prezydentowi żadnych pytań. Kiedy Trump już opuszczał wydarzenie, jedna z reporterek w ostatniej chwili poruszyła temat jego klęski w wyborach.

Reporterka do Donalda Trumpa. "Czy nie potrafi pan przegrywać?"
Donald Trump opuszcza konferencję prasową w Białym Domu (Twitter.com)

Konferencja prasowa z udziałem Donalda Trumpa odbyła się w Białym Domu. Prezydent USA na początku podzielił się planami odnośnie cen leków. Jednak po chwili zaczął zapewniać zgromadzonych, że to on jest prawdziwym zwycięzcą w tegorocznych wyborach.

Podczas kampanii [wyborczej – przyp. red.] big pharma wystawiła przeciwko mnie milion dolarów na reklamy, ale, nawiasem mówiąc, wygrałem. Zobaczycie, przekonacie się – podkreślił Donald Trump.

Donald Trump usłyszał pytanie o klęskę w wyborach. Jak zareagował?

Niewygodne pytanie padło, kiedy Donald Trump opuszczał już konferencję prasową. Zadała je Weijia Jiang, korespondentka CBS News.

Panie prezydencie, czy nie potrafi pan przegrywać? – spytała Trumpa Weijia Jiang.
Zobacz także: Zobacz też: Joe Biden prezydentem. Zobacz nagranie z amerykańskich ulic

Donald Trump zignorował pytanie reporterki i wyszedł z sali. W międzyczasie do Jiang przyłączył się Brian Karem, dziennikarz magazynu "Playboy", który także postanowił odnieść się do przegranej Trumpa w wyborach. Jednak on również nie doczekał się odpowiedzi.

Przegrałeś wybory! Kiedy przyznasz się, że przegrałeś? Kiedy przyznasz się, że przegrałeś?! – pytał Brian Karem.

Donald Trump wciąż twierdzi, że przegrał w wyborach z powodu oszustwa. Obecny prezydent USA domaga się ponownego przeliczenia głosów w stanach, gdzie odniósł klęskę, a także pociągnięcia ich organizatorów do odpowiedzialności.

Trwa ładowanie wpisu:twitter
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić