o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
GGG
|

Rodzice oszukiwali. Przedszkolny konkurs przerwany

283
Podziel się

W przedszkolu w Górznie (woj. mazowieckie) doszło do skandalicznego zdarzenia. Rodzice uczęszczających tam dzieci próbowały kupić im zwycięstwo w konkursie na najlepszy "strój ekologiczny".

Rodzice oszukiwali. Przedszkolny konkurs przerwany
Rodzice zepsuli przedszkolny konkurs (Facebook)
bEseJiUl

Konkurs został zorganizowany przez przedszkole publiczne w Górznie. Zabawa miała na celu edukację dzieci i uświadomienie ich czym jest ekologia. Pociechy wraz ze swoimi rodzicami stworzyły wyjątkowe stroje wykonane z odpadów, aby dać im drugie życie. 22 kwietnia w placówce odbył się nawet ekologiczny pokaz mody, na którym dzieci zaprezentowały swoje kreacje. Następnie zorganizowano konkurs na najpiękniejszy projekt. Aby go rozstrzygnąć, przedszkole opublikowało zdjęcia dzieci na Facebooku.

Przedszkole ogłosiło zasady konkursu na najładniejszy kostium. Te były bardzo proste i zrozumiałe. Zwyciężyć miało dziecko, które zbierze najwięcej polubień pod swoim zdjęciem na Facebooku do 30 kwietnia. Rywalizacja nabrała nieoczekiwanego charakteru. Rodzice postanowili wspomóc swoje pociechy w walce o zwycięstwo. Niektórzy z nich kupili przez internet fałszywe polubienia. Nagle pod niektórymi fotografiami pojawiały się ogromne liczby reakcji z zagranicznych kont.

bEseJiUn

Sprawa wywołała oburzenie ze strony pracowników przedszkola. Ci nie spodziewali się takiego zachowania ze strony rodziców. Głos w sprawie zabrała dyrektorka placówki. Monika Błażejczyk w rozmowie z portalem egarwolin.pl przyznała, że zdarzenie wywołało w niej przerażenie. Nie mogła zrozumieć postępowania dorosłych, zwłaszcza że wartość nagrody głównej miała wynieść 20-30 złotych. Zapewne więcej kosztował zakup fałszywych polubień.

Nie mieliśmy patrona honorowego konkursu i nie mieliśmy sponsorów. Celem konkursu była edukacja i świetna zabawa i to się udało - powiedziała dyrektorka portalowi.

Przedszkole postanowiło rozstrzygnąć konkurs przed czasem. 26 kwietnia opublikowało na Facebooku oświadczenie. Poinformowano w nim, że wszystkie dzieci biorące udział w rywalizacji zostaną uznane za zwycięzców. Każdy z uczestników dostanie nawet nagrodę oraz pamiątkowy dyplom.

bEseJiUt
Zobacz także: Prof. Simon mówi czy szczepienia na COVID-19 będą sezonowe
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bEseJiUO
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(283)
Ton8c
3 miesiące temu
Jakie wzorce wyniosę te dzieciaki z domu . Co trzeba mieć w głowie , żeby tak niszczyć psychikę małych dzieci i och zabawę zamieniać w walkę szczurów . Nie chciałaby nawet wiedzieć kim są Ci rodzice prywatnie , jakimi ludźmi . A w szczególności kolegami w pracy 😕😕😕
Miki
3 miesiące temu
Dyrektorka mądra potrzeba takich osób w tym staczającym się na dno kraju
Anonimowa
3 miesiące temu
Brawo dla pani dyrektor przedszkola, nagrody dla wszystkich dzieci!!!!
bEseJiUP
ves
3 miesiące temu
Jakie to przykre i smutne...
Leo
3 miesiące temu
Mam nadzieję, że dziecko, któremu rodzice kupili głosy zostanie napiętnowane jako oszust.
xxx
3 miesiące temu
eh rodzice..... brak slow... ale to norma, nawet na lekcjach online robia sprawdziany za dzieciaki. zero nauki bycia fair. jaki przyklad dajecie
Takaprawda
3 miesiące temu
Dobre intencje lecz nie potrzebnie "ufundowano"nagrodę pieniezną.Uczenie od najmłodszych lat za każde dobre działanie należą sie pieniądze powoduje niepoządane rywalizacje .Dobrze ze konkurs przerwano i wszystkie dzieci zwyciężyły,tak powinno byc od samego początku.To ze rodzice w tym maczali palce tez jest uzasadnione,to oni całkowicie robili te kostiumy i uznali że nalezy się im nagroda.
ajo
3 miesiące temu
Fajnie zachowało się przedszkole! Brawa dla nich. A co do zachowania rodziców to są to standardowe praktyki już od lat widoczne na fb
Alex
3 miesiące temu
Jestem mamą przedszkolaka i już obserwuję jak niektórym rodzicom odbija żeby ich dziecko miało wszystko "naj" (najładniejsza praca, czyli taka zrobiona przez mamusie, najładniejszy strój itp itd). Tylko drodzy rodzice, czego wy uczycie swoich dzieci od najmłodszych lat? Że dobrze jest oszukiwać żeby dopiąć swego? Sami zabijacie w swoich dzieciach kreatywność i pomysłowość i robicie z nich sieroty życiowe na zasadzie "mamusia musi ci pomóc bo ty sam nie dasz rady". Uwierzcie w swoje dzieci, dadzą radę, a w życiu nie musi wszystko być zrobione "pod linijkę", ważne żeby dziecko miało satysfakcję że samo coś zrobiło, nawet jeśli będzie to dalekie od ideału.
Anonim
3 miesiące temu
Boję się, jak może wyglądać przyszłość tych dzieci. Bo na razie wygląda jakby mieli obsesję na punkcie wygranej, pewnie to samo będą wpajać dzieciom i zmuszać ich do wygranych nawet przez oszustwa. Ale taka sytuacja w przedszkolu? Śmieszne.
STOP NWO
3 miesiące temu
KONSUMCJONIZM oto motto naszego świata. Widać to na Instagramch i innych Fejbukach. Ludzie chwalą się domami, furami i wycieczkami, które są na kredyt.
Pan Przesada
3 miesiące temu
Ale sensacja, normalnie tragedia narodowa xD
Betty
3 miesiące temu
Brawo dla pani dyrektor przedszkola.Okazala się mądrzejsza od rodzicow.Wszystkie dzieci się starały i wszystkie zostały docenione. A rodzice uczący dzieci wygrywania za wszelką cenę kiedyś za to zapłacą, tylko dzieci szkoda.
bEseJiUH
Iga
3 miesiące temu
Telewizja Trwam 1 proc oglądalności a ile kasy hoooooo
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić