o2-logo
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
mmc
|

Symulował? Neurolog rozwiewa wątpliwości w sprawie Giertycha

100
Podziel się

W czwartek do posiadłości Romana Giertycha wkroczyło CBA - celem przeszukania go. W tym czasie mecenas stracił przytomność. Czy symulował? Lekarz neurolog zabrał głos w sprawie.

Symulował? Neurolog rozwiewa wątpliwości w sprawie Giertycha
(PAP)
bDpgvYRN

W zeszły czwartek do domu Romana Giertycha wkroczyło CBA. Podczas akcji mecenas stracił przytomność. Na miejsce przyjechała karetka i zabrała byłego posła do Mazowieckiego Szpitala Bródnowskiego w Warszawie.

Jestem bardzo starym neurologiem i wiem, że to z całą pewnością nie było udawane - stwierdził prof. Andrzej Friedman, lekarz badający Romana Giertycha, w rozmowie z Gazetą Wyborczą.
bDpgvYRP

Mecenas miał mieć objawy neurologiczne. Prof. Friedman zdradził również w rozmowie z "Wyborczą", że Roman Giertych ma spowolnienia psychoruchowe i zaburzenia świadomości.

W sprawie wypowiedział się również obrońca Romana Giertycha. W rozmowie z WP "Newsroom" zauważył, że lekarze zabronili zastosowania tymczasowego aresztu, ze względu na zagrożenie życia lub zdrowia mecenasa.

bDpgvYRV

Jednak nie wszyscy są pewni co do szczerości byłego posła. Niektórzy utrzymują, że choroba jest symulowana.

Wchodzi Adam Bodnar: Roman Giertych przytomny. Wchodzi obrońca: nadal przytomny. Wchodzi prokurator: Roman Giertych traci świadomość. Nie z nami te numery - napisał na Twitterze zastępca koordynatora służb specjalnych Maciej Wąsik.
Zobacz także: Roman Giertych w szpitalu. Jego obrońca powiedział, czy doszło do złamania tajemnicy adwokackiej
bDpgvYSq
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(100)
smerf
2 miesiące temu
Biedni, poszkodowani ,niewinni niczego tylko zwykły Kowalski zawsze ma pod górkę
JaaaaAA
2 miesiące temu
Ciekawe czy starszy Pan od ukradzionego batonika miał tyle lekarzy za sobą. Wstyd Panie giertych na cały świat wicepremier ma zarzuty złodziejstwa
owoc
2 miesiące temu
A co miał zrobić jak nie chciał do aresztu ? A tak pazerny na siano konował weźmie w łapę i wystawi mu zaświadczenie jakie tylko zechce.W Polsce idą siedzieć tylko ci co nie chcą się podzielić tym co ukradli , z konowałem , prawnikami czy politykami.On forsę ma i zaczyna się dzielić , to siedział nie będzie.
bDpgvYSr
kar
2 miesiące temu
Tak, tak p.profesorze Kopernik napewno byla kobieta. Czyzby ten p. profesor spodziewa sie ze w niedalekiej przyszlosci bedzie potrzebowal pomocy prawnej ?
gość 44
2 miesiące temu
"...że Roman Giertych ma spowolnienia psychoruchowe i zaburzenia świadomości." - No to jeszcze załatwić trzeba żółte papierki i będzie po sprawie.
Najnowsze komentarze (100)
czyr
miesiąc temu
ciekawe ile bylo w kopercie dla lekarza ktory opowiada takie brednie przeciez w to nikt nie wiezy
haha
miesiąc temu
Romuś - mistrz świata w symulowaniu i kombinowaniu .
Gosciu
miesiąc temu
Nie wierze w omdlenie ani niewinnosc tego pana...
Julka
miesiąc temu
Takiemu Panu Giertychowi pomoc została udzielona natychmiast a mój znajomy złamał nogę otwarte złamanie noga wisiała na skórce karetka na sygnale go zabrała na SOR i nikt się nie zainteresował ratownicy nie wiedzieli co to robić po drodze była Legnica bo już myśleli o Zielonej Górze lekarz na pogotowiu był w szoku że takiego pacjenta nie zatrzymano w szpitalu w czym Pan Giertych jest lepszy od reszty społeczeństwa
oskardlakunia
miesiąc temu
Chłop jak dąb, 2 metry, silny jak tur. Wystarczy że zobaczy prokuratora i już mdleje omdlewa. Bardzo delikatny.
Jaś
miesiąc temu
Szybka diagnoza. Pan doktor dał słowo honoru, że Giertych nie kłamał. Niezawisły sąd uwierzy ludziom honoru.
qdam
miesiąc temu
Wchodzi Adam Bodnar: Roman Giertych przytomny. Wchodzi obrońca: nadal przytomny. Wchodzi prokurator: Roman Giertych traci świadomość - taki "wielki" a mdleje na widok prokuratora? niemożliwe, to do romka niepodobne!
rocco
miesiąc temu
Giertych to dobry aktor
bDpgvYSj
piotr
miesiąc temu
Odnośnie zachowania Romana G. Jest takie zwierzę na świecie jak opos. "Opos na całym świecie znany jest ze względu na swój instynkt samozachowawczy. Zwierzęta te kiedy czują się zagrożone spowalniają tętno, padają na ziemie i w całkowitej sztywności ciała imitują swoją śmierć. Następnie, kiedy zauważą, że niebezpieczeństwo już minęło – wstają i kontynuują marsz. To pozwoliło na rozprzestrzenienie się tego gatunku na cały świat."
dr. Zenek
miesiąc temu
Takim neurologom powinni zabierać prawo wykonywania zawodu ! I sprawdzić czy nie dostali ostatnio jakiegoś przelewu !
999
2 miesiące temu
TEN WĄSIK, ACH TEN WĄSIK.....?
Dumny polak
2 miesiące temu
Widze ze tu sami świadomi obywatele maja wiedzę co do rzekomego przekrętu, podstaw aresztowania, okoliczności aresztowania i przeszukania a teraz okazuje sie ze maja też wiedzę medyczną oczywiście na podstawie badan które przeprowadzili, wyrok już wydali . Jesli macie wiedzę o przekręcę a przecież jesteście prawymi obywatelami pewnie zgłosiliście to do prokuratury, bo utajanie takich informacji jak wiecie jest karalne. Mając wiedzie w tym temacie pewnie też zgłosiliście sie jako świadkowie czy też eksperci medyczni. Serce rośnie mając takich ludzi Polska rośnie w siłę. Tylko pytanie czemu nikt nie pisze tego pod własnym imieniem i nazwiskiem tylko pod przykrywką głupich nicków. Mam taką małą prośbę aby pod wpisami pojawiały sie numery IP z których dany post został wysłany.
Kłamistwo
2 miesiące temu
Te same zaburzenia nie pozwalają jezdzić samochodem i dyskwalifikują tego człowieka jako kierowcę-bo wielokroptnie narażał i naraża zdrowie,oraz życie innych ludzi-uczestników ruchu drogowego na przykład.Te same zaburzenia dyskwalifikują go jako Adwokata,oraz pełnomocnika innych ludzi,np.Klientów.Kłamstwo samo wypłynie jak klocek
Giez
2 miesiące temu
sądzę, że powinni mu wypłacić 10 000 000 zł, za przyczynienie się do utraty zdrowia
...
Następna strona
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić