o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
EKO
|

Rozkaz Kima. Chodzi o obozy koncentracyjne

101
Podziel się

Na przestrzeni ostatnich miesięcy władze Korei Północnej wzmogły wysiłki w celu wykorzenienia ze społeczeństwa zagranicznych wpływów. Teraz Kim Dzong Un rozpoczął kolejny etap walki i zarządził rozbudowę obozów pracy.

Rozkaz Kima. Chodzi o obozy koncentracyjne
Kim Dzong Un (Getty Images, The Asahi Shimbun , Contributor)
bEabtBIl

Kim Dzong Un nakazał, aby rozpoczęto rozbudowę obozów koncentracyjnych. Rozkaz ma dotyczyć obiektów z terenu całej Korei Północnej. Tak twierdzi informator portalu Daily NK.

Korea Północna – obozy pracy. Dlaczego Kim Dzong Un nakazał ich rozbudowę?

Jak wskazuje informator, podobne posunięcie ze strony Kim Dzong Una świadczy o przygotowaniach do masowych aresztowań. Ich ofiarami mają paść osoby, które dopuszczają się wszelkiego rodzaju "antysocjalistycznych" przestępstw. Na iście są m.in. uchylanie się od płacenia podatków, korupcja czy propagowanie obcych wzorców kulturowych.

bEabtBIn

Od czasu wybuchu pandemii COVID-19 gwałtownie wzrosła liczba osób zesłanych do obozów pracy. Są to głównie Koreańczycy, którzy złamali zasady kwarantanny lub nie przestrzegali związanych z koronawirusem obostrzeń. Masowe kary objęły również tych mieszkańców, którzy – w reakcji na kryzys gospodarczy i głód – w nielegalny sposób próbowali zdobyć żywność lub pieniądze.

bEabtBIt

Ponieważ kraj przechodzi głęboki wewnętrzny kryzys, Kimowi szczególnie zależy na utrzymaniu jedności wśród mieszkańców Korei Północnej. Dąży więc do wyeliminowania ze społeczeństwa wszystkich, którzy nie chcą lub nie są w stanie mu się podporządkować. Sytuacja Koreańczyków jest tym bardziej tragiczna, że do obozów pracy nie trafiają w pojedynkę, lecz ze wszystkimi bliskimi, nawet jeśli ci nie dopuścili się żadnych przestępstw.

Zobacz także: Zobacz też: Kim Dzong Un przeprasza swój naród. W tle parada ogromnych pocisków balistycznych
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bEabtBIO
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(101)
Ola
3 miesiące temu
Jankesi tłumaczą północnokoreańskie zakłady karne na obozy koncentracyjne. Czy nie powinno być poprawnie przetłumaczone na język polski?
...PISM
3 miesiące temu
Rozkwit Korei Poludniowej? W latach trzydziestych XX wieku Japonia ustanowiła w północno-wschodnich Chinach marionetkowe państwo Mandżuria. W latach czterdziestych niektóre kraje zachodnie nawiązały stosunki dyplomatyczne z Mandżurią ze względu na stosunki polityczne z Japonią. W tym czasie Mandżuria doświadczyła największego wzrostu gospodarczego w Azji. Jednak była to także japońska marionetka. Gdyby Japonia nie została pokonana w II wojnie światowej, Mandżuria przetrwałaby do dziś, aw niektórych przypadkach mogłaby stać się krajem globalnym. Jednak w Japonii jest to stan marionetkowy. Dziś Korea Południowa to nic innego jak koreańska wersja Mandżurii.
da3113
3 miesiące temu
Buahahah kolejny dzień PROPAGANDY na o2!!!!!!! Jakie macie na to dowody?? PLOTKI!!! tak tylko PLOTKI z resztą jaki KIM dzong jak wy już go z 10 razy uśmierciliście !!!! DZIECI Z o2
bEabtBIP
niedługo
3 miesiące temu
sam tam trafi
ala66
3 miesiące temu
Dlaczego na iście a nie na liście? Tak trudno pisać bez błędów?
ryszard
3 miesiące temu
ziobro tez reaktywuje razem z kaminskim oboz polski w Oswiwecimiu Na peronie bedzie sasin ogalacal z kosztownosci , karczewski bedzie segregowal kogo do spalenia a kogo do barakow. natomiast ogniem w piecach bedzie zarzadzal maciarewicz !!! Oto program tych lobuzow rzadzacych !!!
eas
3 miesiące temu
w takim porownaniu to nasz gargamel jest slodki
madas
3 miesiące temu
A co na to Kim Un Yest z Nowogrodzkiej?
piotr
3 miesiące temu
dlaczge ine kraje patrzą na to ludobujstwo.
Henio
3 miesiące temu
Ale ,który KIM bo Un to chyba ze dwa lub trzy razy umarł w tamtym roku ?
Kamyk
3 miesiące temu
Jeszcze pare lat rzadow PIS i bedziemy szukac azylu w Korei Polnocnej.
Nikodem
3 miesiące temu
I właśnie tam jest miejsce dla totalnej oPOzycji!!
Cama
3 miesiące temu
Przeciez robi to po to żeby ludzie robili za łyżkę strawy...PROSIE CHOLERNE...
bEabtBIH
rogol
3 miesiące temu
A czy on nie ma racji zamiast zamykac przestepcow i zywic to musza pracowac na swoje ytrzymanie.
...
Następna strona
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić