aktualizacja 

Rozmowa Bidena z Putinem. Nie obyło się bez wpadki

61

W czwartek odbyła się rozmowa telefoniczna Joego Bidena i Władimira Putina. Biały Dom opublikował zdjęcie prezydenta USA ze słuchawką. Nie obyło się jednak bez wpadki. Internauci od razu wyłapali pewien szczegół.

Rozmowa Bidena z Putinem. Nie obyło się bez wpadki
Biały Dom opublikował zdjęcie Joego Bidena (The White House)

W czwartek odbyła się 50-minutowa rozmowa telefoniczna prezydentów Rosji i USA. Doszło do niej na prośbę strony rosyjskiej. Joe Biden i Władimir Putin mieli rozmawiać o  sytuacji na granicy rosyjsko-ukraińskiej i bezpieczeństwie w Europie.

Rozmowa była poważna i treściwa. Każdy z liderów przedstawił ramy swoich pozycji przed nadchodzącym okresem intensywnej dyplomacji - powiedział wysoki przedstawiciel administracji Bidena.

Rzeczniczka Białego Domu Jen Psaki podkreśliła, że Biden wezwał Putina do deeskalacji napięć wokół Ukrainy. Zaznaczyła, że prezydent USA "dał jasno do zrozumienia, że Stany Zjednoczone oraz ich sojusznicy i partnerzy zareagują zdecydowanie, jeśli Rosja dokona dalszej inwazji na Ukrainę".

Była to już druga rozmowa Bidena i Putina w ciągu niecałego miesiąca. Prezydent USA łączył się ze swojego domu rodzinnego w Wilmington w stanie Delaware.

Biały Dom opublikował zdjęcie. Wpadka Bidena

Biały Dom opublikował zdjęcie Joego Bidena przy słuchawce. Nie obyło się jednak bez wpadki. Internauci od razu zauważyli, że zdjęcia na biurku prezydenta stoją do niego tyłem, tak, że nawet ich nie widzi.

To musiała być prywatna rozmowa, nawet zdjęcia się odwróciły
Nienawidziłbym swojego biurka, gdybym musiał oglądać ramki do zdjęć od tyłu - czytamy w komentarzach pod wpisem Białego Domu.
Trwa ładowanie wpisu:twitter
Dlaczego prezydent Biden ma zdjęcia swojej rodziny ustawione na zewnętrzną stronę biurka? - zapytał na Twitterze bloger Paweł Rybicki.
Żeby wchodząc do pomieszczenia zorientował się które to jego biurko?
Bo jak miał ustawione w swoją stronę to ciągle pytał asystentów kto jest na tych zdjęciach - odpowiadają mu internauci.
Trwa ładowanie wpisu:twitter

Zobacz także: Rozmowa Duda-Biden. Minister odsłania kulisy

Autor: NB
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić